Księżna Kate w trzeciej ciąży?! Dowodem TE zdjęcia. "Są bardziej niż zachwyceni!"

Księżna Kate być może po raz kolejny zostanie matką. Tak przynajmniej podają zachodnie media, a wszystko przez zdjęcia, które zrobiono

Księżna Kate nieustannie musi się mierzyć z plotkami na temat domniemanej ciąży. Odkąd w maju ubiegłego roku przyszła na świat księżniczka Charlotte, media co chwilę podają do informacji, że rodzina królewska powiększy się o kolejne dziecko. Równie szybko doniesienia te są dementowane. Jak będzie tym razem?

Magazyn Star poinformował właśnie, że Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Dowodem na to miałyby być zdjęcia, które zrobiono księżnej podczas Royal Ascot. Na niektórych z nich żona Williama starannie zakrywa brzuszek torebką.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Magazynowi udało się dotrzeć do informatora, który historię potwierdził.

Księżna jest w drugim miesiącu ciąży, oboje są bardziej niż zachwyceni. Kate i William zgodzili się dawno temu, że chcą mieć dużą rodzinę, najlepiej tak, aby ich dzieci nie dzieliła duża różnica wieku. Nie mogliby się bardziej cieszyć z kolejnego potomka - podaje źródło Star Magazine.

Podobno para oczekuje córki, a cała rodzina królewska została już o tym poinformowana.

Pierwsza dowiedziała się królowa. Cała rodzina nie może się już doczekać przyjścia na świat młodszej siostry księcia George'a i księżniczki Charlotte - czytamy.

Niestety, jak podaje Gossip Cop, prawdopodobnie i tym razem plotka o ciąży księżnej jest nieprawdziwa, bo Pałac już zdążył zdementować doniesienia magazynu. Bez obaw, na pewno za tydzień pojawią się kolejne.

 

MK