Katie Holmes z Suri na planie filmowym. Mała to KLON matki! Do tego z roku na rok jest coraz ładniejsza

Katie Holmes przebywa obecnie w Toronto, gdzie gra w nowym filmie, "The Kennedys after Camelot". Towarzyszy jej córka. A my nie możemy oderwać od niej wzroku!
Katie Holmes z Suri na planie filmowym Mała to klon matki! Katie Holmes zabrała swoją 10-letnią córeczkę Suri Cruise na plan filmu "The Kennedys after Camelot". Suri staje się coraz bardziej podobna do mamy! Katie Holmes przebywa obecnie w Toronto, gdzie gra w nowym filmie, "The Kennedys after Camelot". Towarzyszy jej córka. A my nie możemy oderwać od niej wzroku! Katie Holmes i Suri Cruise są niemal nierozłączne. Aktorka zabrała swoją 10-letnią córeczkę na plan filmu, w którym wciela się w samą Jacqueline Kennedy. Suri wśród aktorów i kamer czuje się jak ryba w wodzie. Na zdjęciach widać jak bawi się z mamą, pałaszuje lody, a nawet roznosi członkom ekipy kawę. Zwróćcie uwagę na jej buzię - z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do sławnej mamy! Mamy wrażenie, że mała Cruise wyrośnie kiedyś na prawdziwą piękność. Póki co cieszy się dzieciństwem u boku mamy. Media donoszą, że ojciec i córka nie widzieli się już od 3 lat.

Katie Holmes i Suri Cruise są niemal nierozłączne. Aktorka zabrała swoją 10-letnią córeczkę na plan filmu, w którym wciela się w samą Jacqueline Kennedy. Suri wśród aktorów i kamer czuje się jak ryba w wodzie. Na zdjęciach widać jak bawi się z mamą, pałaszuje lody, a nawet roznosi członkom ekipy kawę. Zwróćcie uwagę na jej buzię - z roku na rok staje się coraz bardziej podobna do sławnej mamy!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mamy wrażenie, że mała Cruise wyrośnie kiedyś na prawdziwą piękność. Póki co cieszy się dzieciństwem u boku mamy. Media donoszą, że ojciec i córka nie widzieli się już od 3 lat.

 

 

JM