Calvin Harris pierwszy raz komentuje nowy romans Taylor Swift. TAKICH słów się po nim nie spodziewaliśmy

Calvin Harris już przetrawił informację o nowym związku swojej byłej dziewczyny? Jego krótka rozmowa z paparazzim daje wiele do myślenia.
Calvin Harris komentuje romans Swift TAKICH słów się po nim nie spodziewaliśmy Calvin Harris już przetrawił informację o nowym związku swojej byłej dziewczyny? Jego krótka rozmowa z paparazzim daje wiele do myślenia. Calvin Harris nie wydawał się zachwycony sposobem, w jaki świat dowiedział się o nowym romansie jego byłej dziewczyny, Taylor Swift. Jak już pisaliśmy, wokalistka została przyłapana na romantycznej randce z aktorem Tomem Hiddlestonem, a w odwecie DJ - który rozstał się z nią na początku czerwca - usunął ze swoich mediów społecznościowych wszelkie ślady ich związku. Wygląda jednak na to, że złość Harrisa nie trwała długo. W czwartek, dzień po tym, jak zdjęcia Swift obiegły cały świat, paparazzi przyłapali Szkota w drodze na trening. Calvin, choć wyglądał na nieco przybitego, o dziwo nie odmówił odpowiedzi na pytanie o byłą ukochaną. Zapytany przez fotografa o to, czy czuje się "oszukany i zdradzony zachowaniem Swift", odparł: - Wszystko jest w porządku, ona robi teraz to, na co ma ochotę - odparł spokojnie Calvin Harris. Taka odpowiedź DJ-a może być dużym zaskoczeniem, bo tuż po ujawnieniu okładki "The Sun" ze Swift i Hiddlestonem mogło się wydawać, że Harris jest naprawdę wściekły. - O rety, no to teraz będzie się działo... - napisał na Twitterze muzyk, ale wpis szybko usunięto. Myślicie, że naprawdę Calvin nie wścieka się już na Taylor?

Calvin Harris nie wydawał się zachwycony sposobem, w jaki świat dowiedział się o nowym romansie jego byłej dziewczyny, Taylor Swift. Jak już pisaliśmy, wokalistka została przyłapana na romantycznej randce z aktorem Tomem Hiddletsonem, a w odwecie DJ - który rozstał się z nią na początku czerwca - usunął ze swoich mediów społecznościowych wszelkie ślady ich związku.

Wygląda jednak na to, że złość Harrisa nie trwała długo. Wczoraj, dzień po tym, jak zdjęcia Swift obiegły cały świat, paparazzi przyłapali Szkota w drodze na trening. Calvin, choć wyglądał na nieco przybitego, o dziwo nie odmówił odpowiedzi na pytanie o byłą ukochaną.

Zapytany przez fotografa o to, czy czuje się "oszukany i zdradzony zachowaniem Swift", odparł:

Wszystko jest w porządku, ona robi teraz to, na co ma ochotę - odparł spokojnie Calvin Harris.

Taka odpowiedź DJ-a może być dużym zaskoczeniem, bo tuż po ujawnieniu okładki "The Sun" ze Swift i Hiddlestonem mogło się wydawać, że Harris jest naprawdę wściekły.

O rety, no to teraz będzie się działo... - napisał na Twitterze muzyk, ale wpis szybko usunięto.

 

Calvin HarrisTwitter.com/CalvinHarris

 

Myślicie, że naprawdę Calvin nie wścieka się już na Taylor?

 

IN