Iwona Węgrowska ostatnio wyglądała tak. Teraz? Wielka zmiana NA PLUS! "Nowy związek ci służy"

Iwona Węgrowska wreszcie łagodzi swój wizerunek? Wokalistka udowodniła, że potrafi wyglądać elegancko i z klasą!
Metamorfoza Iwony Węgrowskiej Wielka zmiana na plus! "Nowy związek ci służy" Iwona Węgrowska nigdy nie uchodziła za ikonę stylu, a wręcz przeciwnie - wiele z jej stylizacji na zawsze zapisało się na kartach historii polskiego show-biznesu jako najbardziej kiczowate, tanie i nieudane. Wszystko wskazuje jednak na to, że macierzyństwo i nowy związek z przystojnym Maciejem mają zbawienny wpływ nie tylko na samopoczucie wokalistki, ale również na... jej wygląd. Choć niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcia Węgrowskiej, które wyglądały jak żywcem wyjęte z jej "najlepszych" czasów, to teraz gwiazdka bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Węgrowska pojawiła się na imprezie charytatywnej "Serce dla zwierzą", na której prezentowała się naprawdę dobrze. Wokalistka wybrała na tę okazję elegancki czerwony garnitur i czarną bluzkę. Włosy zaczesała do tyłu i nie zdecydowała się na bardzo mocny makijaż, co było miłą odmianą. Ta metamorfoza Węgrowskiej spodobała się też internautom, którzy nie kryli swojego zachwytu jej nowym wyglądem. Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie wygląda świetnie. Nowy związek jej służy, oby tak dalej! - pisali fani. A jak Wam podoba się Węgrowska w takim wydaniu?

Iwona Węgrowska nigdy nie uchodziła za ikonę stylu, a wręcz przeciwnie - wiele z jej stylizacji na zawsze zapisało się na kartach historii polskiego show-biznesu jako najbardziej kiczowate, tanie i nieudane.

Wygląda jednak na to, że macierzyństwo i nowy związek z przystojnym Maciejem mają zbawienny wpływ nie tylko na samopoczucie wokalistki, ale również na... jej wygląd.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Choć niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcia Węgrowskiej, które wyglądały jak żywcem wyjęte z jej "najlepszych" czasów, to teraz gwiazdka bardzo pozytywnie nas zaskoczyła.

Wczoraj Iwona Węgrowska pojawiła się na imprezie charytatywnej "Serce dla zwierzą", na której prezentowała się naprawdę dobrze. Wokalistka wybrała na tę okazję elegancki czerwony garnitur i czarną bluzkę. Włosy zaczesała do tyłu i nie zdecydowała się na bardzo mocny makijaż, co było miłą odmianą.

Ta metamorfoza Węgrowskiej spodobała się też internautom, którzy nie kryli swojego zachwytu jej nowym wyglądem:

Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to wygląda świetnie. Nowy związek jej służy, oby tak dalej!
Zmiana na ogromny plus!
Iwona jaka elegancka! Można? Można! - czytamy na portalach.

A jak Wam podoba się Węgrowska w takim wydaniu?

 

IN