Królowa Elżbieta SKARCIŁA księcia Williama. Reakcja księcia George'a? Niepowtarzalna

Królowa Elżbieta po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowanym autorytetem w rodzinie królewskiej. Tym razem potraktowała księcia Williama jak małego chłopca.
Królowa Elżbieta skarciła księcia Williama Elżbieta II po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowanym autorytetem w rodzinie królewskiej W trakcie obchodów 90. urodzin królowej Elżbiety II, cała rodzina królewska, włącznie z księżną Kate, księciem Williamem oraz ich dziećmi, oglądali z balkonu paradę wojskową i wiwatujące tłumy. Książę George czuł się jak ryba w wodzie i choć ma niespełna trzy lata, dostojnie machał do tłumu. Książę William w pewnym momencie nachylił się w stronę synka i coś mu tłumaczył. Nie przejmował się, że wszyscy, włączając w to królową, stoją na baczność. Królowej bardzo się to nie spodobało. Najpierw spojrzała na księcia z ukosa, potem go szturchnęła i powiedziała: "Wstawaj!". Książę William ma 33 lata, jednak nadal zdarza mu się dostać reprymendę od babci. Znacie to z własnego doświadczenia?

Książę William ma 33 lata, ale wciąż nie jest wystarczająco stary, żeby nie zostać zbesztanym przez babcię. W trakcie obchodów 90. urodzin królowej Elżbiety, cała rodzina królewska, włącznie z księżną Kate, księciem Williamem oraz ich dziećmi, oglądali z balkonu paradę wojskową i wiwatujące tłumy. Książę George czuł się jak ryba w wodzie, i choć ma niespełna 3 lata, dostojnie machał do tłumu.

Książę William tymczasem nachylił się w stronę księcia George'a i coś mu tłumaczył. Nie przejmował się, że wszyscy, włączając w to 90-letnią królową, stoją.

I królowej bardzo się to nie spodobało. Najpierw spojrzała na księcia z ukosa, potem go szturchnęła i powiedziała:

Wstawaj!

Gest, jaki potem zrobił książę George, fachowo nazywa się "facepalm".

Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę William i książę George TOBY MELVILLE / REUTERS / REUTERS

Co prawda książę już wcześniej wykonywał podobne gesty, więc niewykluczone, że wcale nie była to reakcja na to, co babcia zrobiła jego tacie, ale sytuacyjnie wyszło to bardzo komicznie.

Ten zabawny fragment uroczystości został wycięty z materiału nadawanego przez BBC, ale na szczęście pojawił się w audycji ITN News, dzięki czemu wiemy, że kiedy królowa Elżbieta się zirytuje, nawet książę William nie może czuć się bezpieczny.

JZ