Anna Lewandowska przed meczem Polska - Niemcy. Wygląda BOSKO. "Aniu, najlepiej to Ty zadziałasz"

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym prosi kibiców o wsparcie przed meczem polskiej reprezentacji. Fani jak zwykle nie zawiedli sportsmenki.
Lewandowska dopinguje Anna Lewandowska przed meczem Polska-Niemcy. Wygląda bosko. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym prosi kibiców o wsparcie przed meczem polskiej reprezentacji. Fani jak zwykle nie zawiedli sportsmenki. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym prosi kibiców o wsparcie przed meczem polskiej reprezentacji. Fani jak zwykle nie zawiedli sportsmenki. Anna Lewandowska wspiera swojego męża na każdym kroku. Nie dość, że układa mu odpowiednią dietę, aby zawsze był w jak najlepszej formie, to jeszcze mimo napiętego grafiku (promuje właśnie nową książkę z przepisami) zawsze znajduje czas, żeby kibicować mu z trybun. Nie inaczej było na czwartkowym meczu Polska-Niemcy w ramach Euro 2016. Na Facebooku gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym posyła buziaka i namawia wszystkich do kibicowania polskiej drużynie. "Dziś cała Polska jednoczy się z naszą reprezentacją. Wszyscy trzymamy kciuki i dopingujemy naszym piłkarzom! To bardzo miłe i motywujące widzieć tyle pięknych i uśmiechniętych twarzy kibiców. Ogromne emocje i dawka pozytywnej energii płynie z Waszych słów i gestów. Bądźmy razem i wspierajmy NASZYCH sportowców! POLSKA!" - zagrzewała pod zdjęciem. Żonę piłkarza zalała fala pozytywnych komentarzy. Myślicie, że Ania ma swój wkład w sukces polskiej reprezentacji?

Anna Lewandowska wspiera swojego męża na każdym kroku. Nie dość, że układa mu odpowiednią dietę, aby zawsze był w jak najlepszej formie, to jeszcze mimo napiętego grafiku (promuje właśnie nową książkę z przepisami) zawsze znajduje czas, żeby kibicować mu z trybun. Nie inaczej było na czwartkowym meczu Polska - Niemcy w ramach Euro 2016.

Na Facebooku gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym posyła buziaka i namawia wszystkich do kibicowania polskiej drużynie.

Dziś cała Polska jednoczy się z naszą reprezentacją. Wszyscy trzymamy kciuki i dopingujemy naszym piłkarzom! To bardzo miłe i motywujące widzieć tyle pięknych i uśmiechniętych twarzy kibiców. Ogromne emocje i dawka pozytywnej energii płynie z Waszych słów i gestów. Bądźmy razem i wspierajmy NASZYCH sportowców! POLSKA! - zagrzewała pod zdjęciem.

Żonę piłkarza zalała fala pozytywnych komentarzy.

Aneczko, trzymam kciuki za Polskę, jesteś najpiękniejszą ze wszystkich kobiet od naszych piłkarzy
Aniu, najlepiej to Ty zadziałasz, odpowiednio motywując męża! Wierzymy w Ciebie!
Po sukcesie Lewego kusi mnie dieta bez laktozy i glutenu - pisano.

Myślicie, że Ania ma swój wkład w sukces polskiej reprezentacji?

 

 

MK