Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Co się stało? Żona: Wezwano karetkę. Jest bardzo silny

Krzysztof Krawczyk przed jednym z koncertów w Brodnicy zasłabł i został przewieziony karetką do szpitala. Jego żona uspokaja, że ze zdrowiem piosenkarza nie dzieje się nic złego i nadal koncertuje.

Krzysztof Krawczyk to ikona polskiej sceny muzycznej. 8 września muzyk skończy 70 lat, od 50 lat występuje przed publicznością. W młodości prowadził burzliwe życie, w wieku 42 lat miał poważny wypadek samochodowy, cierpiał też na kłopoty z sercem i biodrem. Jednak wiek nie przeszkadza mu w aktywnym trybie życia. Muzyk dużo koncertuje i do końca września wszystkie weekendy ma zajęte występami.

W maju, przed koncertem, który miał się odbyć w Brodnicy, przemęczony artysta zasłabł i trafił do szpitala. Po wykonaniu badań, gdy wykluczono poważniejsze schorzenia, musiał odpoczywać w domu. Szybko jednak wrócił do formy. Potwierdza to żona wokalisty.

Słabo mu się zrobiło, każdemu może się zdarzyć. Ludzie młodzi mdleją, w kościołach słabną i Krzysztofowi też to się przytrafiło. Wezwano karetkę i pojechaliśmy do szpitala, aby sprawdzić czy nie jest to coś poważniejszego - mówi w rozmowie z nami Ewa Krawczyk. - Na szczęście on jest bardzo silny, ma po rodzicach dużo krzepy i witalności.

Muzyk koncertuje teraz w każdy piątek, sobotę i niedzielę i tak będzie aż do września. Życzymy siły i zdrowia!

JR

Więcej o:
Komentarze (16)
Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Co się stało? Żona: Wezwano karetkę. Jest bardzo silny
Zaloguj się
 • Gość: kopper

  Oceniono 4 razy 2

  Ale facet okropnie wygląda.Pycha go tak rozpiera, czy wóda?Nie mogę na niego patrzeć!Słuchać tym bardziej.

 • Gość: koko

  Oceniono 2 razy 0

  kokoOj krzysiu idz juz na emeryture w zupelnosci ci juz wystarczy

 • Gość: fery

  0

  kara za wnuka

 • 1234qwerty

  Oceniono 2 razy 0

  Oni zdechną na scenie no bo kasy mało.

 • Gość: hehehe

  Oceniono 2 razy 0

  o moj rowiesnik ;) ale ja dozo lepiej wgladam heheh

 • Gość: leśnydziadek

  0

  Czyli co? W kościele zasłabł się. To niech nie chodzi do kościoła, dewot jeden. Okropny, nalany, czy nachlany w młodości, teraz wszystko to wychodzi!

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  Zonka wycisnie z niego wszystkie soki,kokonca.Ciagle jej malo i malo.To jest ta jej milosc-do pieniędzy.Trzeba utrzymac rodzinkę Ewuni,i ją .Glupi Krzysiu-a on dalej wierzy w jej bezinteresowną milosc.Ona z rodziny romskiej-wie,jak omotac chlopa

 • Gość: amg

  Oceniono 1 raz -1

  banda idiotów tu pisze admin powinien sie za to wziąć i ich z tąd wypier...ć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX