Duża Ania zmieniła fryzurę. Powód? Zdziwicie się. "W życiu nie miałam tak krótkich włosów!"

Duża Ania obcięła włosy w ramach akcji Daję Głowę. Od tej strony jej nie znaliśmy!

Duża Ania z "Warsaw Shore" nie jest pierwszą postacią, która przychodzi do głowy, kiedy myślimy o dobrych uczynkach. Jednak okazuje się, że oprócz prężenia się przed aparatem i chwalenia kolejnymi zabiegami poprawiającymi urodę, celebrytka potrafi też wykazać się pięknym gestem.

Była uczestniczka "Ekipy z Warszawy" pochwaliła się na Instagramie swoją nową fryzurą. Zmiana była jednak podyktowana nie kaprysem gwiazdki, a chęcią pomocy potrzebującym. Duża Ania postanowiła przyłączyć się do akcji charytatywnej Daję Głowę i oddała swoje włosy na rzecz fundacji zajmującej się robieniem peruk dla chorych na raka. Jednocześnie zachęcała swoich fanów do tego, aby wzięli z niej przykład.

Z kim zobaczę się w niedzielę w Parku Południowym? I kto odda włosy na rzecz chorych na raka? Wierzę w Was kochani - pisała pod zdjęciem.

Nie wszyscy z początku wierzyli, że Duża Ania faktycznie zdecyduje się na ten krok. Kiedy jednak pokazała zdjęcie w krótkich włosach, fani nie kryli podziwu dla celebrytki.

Wspaniały gest, Aniu
Pięknie ci w nowej fryzurce i super, że oddałaś włosy na taki cel, jesteś cudowną osobą
Wow, szczerze mówiąc, jak wcześniej wspominałaś o tej akcji, myślałam, że tylko będziesz tam pokazana itd., od razu zhejtowałam cię w myślach, że włosów nie oddajesz, a się tam będziesz udzielać... a tu proszę! Szacunek za to, super sprawa!!!Nawet w tych krótkich włosach wyglądasz korzystniej - komentowano.

Wiele można Dużej Ani zarzucić, ale trzeba przyznać, że tym razem zaplusowała. Namówiła Was?

 

MK

Więcej o:
Komentarze (8)
Duża Ania zmieniła fryzurę. Powód? Zdziwicie się. "W życiu nie miałam tak krótkich włosów!"
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież pisała że jej włosy się nie nadają bo są rozjaśniane..

 • Gość: Agiee

  Oceniono 1 raz 1

  Przeczytaj artykuł to przestaniesz pier..głupoty

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy -2

  Wygląda jak frajer robiąca laski dla sławy ona wszystko kiedy wracasz do warsaw shore żeby można z ciebie pośmiać się bo jesteś tak samo pusta jak inni uczestnicy

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy -2

  Prostytuta ścieła włosy. Przeszkadzały jej w czynnym robieniu,sorry, ssaniu lodów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX