Marta Kaczyńska jest oszczędna w doborze dodatków, ale tym razem popłynęła. Spójrzcie na włosy

Marta Kaczyńska z córkami pojawiła się na turnieju jeździeckim. Wybrała bardzo klasyczny zestaw, który urozmaiciła oryginalnym dodatkiem.
Marta Kaczyńska z kontrowersyjną ozdobą Marta Kaczyńska z córkami pojawiła się na turnieju jeździeckim Marta Kaczyńska z córkami pojawiła się na turnieju jeździeckim. Wybrała bardzo klasyczny zestaw, który urozmaiciła oryginalnym dodatkiem. Martę Kaczyńską ostatnio częściej można spotkać na różnego rodzaju imprezach. Niedawno pojawiła się na festiwalu "Dwa Teatry" w towarzystwie Jacka Kurskiego, a teraz zabrała córki na turniej jeździecki FURUSIYYA FEI NATIONS CUP CSIO w Sopocie. Dobór stylizacji nas nie zaskakuje, albowiem Kaczyńska wybrała typową dla siebie sukienkę przed kolana z zabudowaną górą i lekko rozszerzanym dołem. Nie do końca jednak rozumiemy dobór dodatku, jakim była świecąca kokarda we włosach rodem z kwiatowej wiązanki. Taką ozdobę prędzej widzielibyśmy u młodszej córki Kaczyńskiej, ale może się czepiamy? Jakie jest Wasze zdanie?

Martę Kaczyńską ostatnio częściej można spotkać na różnego rodzaju imprezach. Niedawno pojawiła się na festiwalu "Dwa Teatry" w towarzystwie Jacka Kurskiego, a teraz zabrała córki na turniej jeździecki FURUSIYYA FEI NATIONS CUP CSIO w Sopocie. Dobór stylizacji nas nie zaskakuje, bowiem Kaczyńska wybrała typową dla siebie sukienkę przed kolana z zabudowaną górą i lekko rozszerzanym dołem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie do końca jednak rozumiemy dobór dodatku, jakim była świecąca kokarda we włosach rodem z kwiatowej wiązanki. Taką ozdobę prędzej widzielibyśmy u młodszej córki Kaczyńskiej, ale może się czepiamy? Jakie jest Wasze zdanie?

WJ