Agnieszka Hyży oceniła ślub Mariny i Szczęsnego: "Wybrali najdroższe dodatki!" A co sądzi o sukni?

Agnieszka Hyży od lat zajmuje się organizacją ślubów i wesel. W rozmowie z "Fleszem" oceniła niedawną uroczystość Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Co o niej myśli prezenterka?

Agnieszka Hyży, choć większości Polaków kojarzy się przede wszystkim ze swoją pracą w telewizji, od lat zajmuje się też biznesem organizacji i dekoracji wesel. Prezenterka Polsatu współtworzy nawet duże targi ślubne, więc jest w tych kwestiach prawdziwą ekspertką.

W rozmowie z magazynem "Flesz" Hyży oceniła niedawny ślub i wesele Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się przed trzema tygodniami w Grecji, a ich uroczystość była naprawdę wystawna.

To była uroczystość zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, z dbałością o detale, jakiej w Polsce nie spotyka się za często. Ślub w bajkowym stylu, na który mogą sobie pozwolić hollywoodzkie gwiazdy. Lustrzane dekoracje, dodatki spójne kolorystycznie ze stylizacjami młodej pary, kryształowe elementy wystroju. Państwo młodzi zadbali też o dekoracje ze świeżych kwiatów, które zawsze są najdroższe. Wybrali ekskluzywny, kameralny lokal usytuowany tuż nad brzegiem jeziora, zagwarantowali gościom nie tylko nocleg, ale i przelot. Jeśli miałabym szacować koszt ich wesela, celowałabym w kwotę kilkuset tysięcy złotych, jeśli nie miliona - powiedziała Agnieszka Hyży.

Prezenterka, która sama w zeszłym roku wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego, z entuzjazmem wypowiedziała się również na temat sukni ślubnej Mariny, zaprojektowanej przez znaną izraelską deisgnerkę.

To na pewno jedna z najpiękniejszych kreacji ślubnych, jakie ostatnio widziałam. Jej suknię zaprojektowała izraelska projektantka Mira Zwillinger, która słynie z pięknych, ręcznie robionych kreacji, do tego wykonanych z najlepszych materiałów sprowadzanych z Mediolanu czy Paryża. Jestem zwolenniczką ślubnych stylizacji a la księżniczka, a taką wybrała też Marina. To wyjątkowy dzień w życiu każdej z nas i  powinnyśmy dać sobie prawo do tego, by poczuć się jak w bajce! - oceniła Agnieszka Hyży.

Zgadzacie się z jej zdaniem?

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Agnieszka Hyży oceniła ślub Mariny i Szczęsnego: "Wybrali najdroższe dodatki!" A co sądzi o sukni?
Zaloguj się
 • Gość: -ja-

  0

  Znalazla sie samozwancza ekspertka...od siedmiu boleści

 • Gość: fotograf

  0

  No coz...trudno porownywac marnego szansoniste z reprezentacyjnym bramkarzem Nie ta liga portfelowa.

 • baba_jaga

  0

  Hyźy jest ekspertką od ślubów ale raczej dla tego że kilka razy już śkub brała :-p

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 1 raz -1

  Pani Agnieszka to nawet dwa razy w takiej tfu tfu "bajce" była - najpierw z pierwszym mężem, teraz z drugim. Taka księżniczka zasługuje na co najmniej kilka bajek - w każdej z innym księciem. I tego jej serdecznie życzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX