Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając są już po ślubie. Mamy nowe zdjęcie ZACHWYCAJĄCEJ sukni panny młodej

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak wczoraj powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Choć państwo młodzi prosili gości o nieudzielanie informacji na temat ich ślubu, to nie wszyscy się do tego zastosowali.
Ślub Rzeźniczaka i Zając Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak są już małżeństwem! Za nami kolejny piłkarski ślub, a choć ten nie był tak wystawny jak uroczystość Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, to i tak jesteśmy pod wrażeniem. Para zorganizowała swój ślub w Łodzi, skąd pochodzi modelka. Na ceremonii i weselu bawiło się ponad 200 gości, a państwo młodzi poprosili, aby zaproszeni na uroczystość uszanowali ich prywatność i nie udzielali informacji mediom. Niestety, nie wszyscy zastosowali się do tej prośby i już w sobotę na portalu Legia.Net pojawiło się pierwsze zdjęcie świeżo upieczonych małżonków. Do sieci trafiła też kolejna nowa fotografia, na której lepiej możemy przyjrzeć się wyjątkowej sukni ślubnej Edyty Zając. Piękna modelka wybrała romantyczny model w stylu empire, którego autorem jest izraelski projektant mody Tal Kahlon. Za suknię jego autorstwa - a te cieszą się od kilku lat ogromną popularnością - trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Całość zachwycającej stylizacji panny młodej uzupełnił delikatny makijaż autorstwa blogerki Kingi Szewczyk i upięte w luźny kok włosy. Musimy przyznać, że to jedna z najpiękniejszych kreacji ślubnych, jakie mogliśmy oglądać w polskim show-biznesie. Podoba się Wam suknia modelki?

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak są już małżeństwem! Za nami kolejny piłkarski ślub, a choć ten nie był tak wystawny jak uroczystość Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, to i tak jesteśmy pod wrażeniem.

Para zorganizowała swój ślub w Łodzi, skąd pochodzi modelka. Na ceremonii i weselu bawiło się ponad 200 gości, a państwo młodzi poprosili, aby zaproszeni na uroczystość uszanowali ich prywatność i nie udzielali informacji mediom.

Zaproszenie ślubne Edyty Zając i Kuby Rzeźniczaka Twitter.com/FotoPyk

Niestety, nie wszyscy zastosowali się do tej prośby i już wczoraj na portalu Legia.Net pojawiło się pierwsze zdjęcie świeżo upieczonych małżonków.

Do sieci trafiła też kolejna nowa fotografia, na której lepiej możemy przyjrzeć się wyjątkowej sukni ślubnej Edyty Zając. Piękna modelka wybrała romantyczny model w stylu empire, którego autorem jest izraelski projektant mody Tal Kahlon. Za suknię jego autorstwa - a te cieszą się od kilku lat ogromną popularnością - trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Całość zachwycającej stylizacji panny młodej uzupełnił delikatny makijaż autorstwa blogerki Kingi Szewczyk i upięte w luźny kok włosy.

Musimy przyznać, że to jedna z najpiękniejszych kreacji ślubnych, jakie mogliśmy oglądać w polskim show-biznesie. Podoba się Wam suknia modelki?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (7)
Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając są już po ślubie. Mamy nowe zdjęcie ZACHWYCAJĄCEJ sukni panny młodej
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna ta babka. Na marginesie - 2 njusy o nich na 1 stronie, a po komentarzach sądząc nikt nie wie, kim oni są. W redakcji sezon ogórkowy w pełni.

 • Gość: Jackerson

  0

  Biedna zdradzona żona, dziecko męża na boku, tylko współczuć, nikt o tym nie pisze hmmm

 • Gość: Ooooz

  0

  A gdzie zdjęcia z rodzicami a pszeraszam do przecierz wszystko na pokaz do dupy z takim weselem jeśli nie ma fotki z rodzicami no chyba że ktoś się ich wstydzi....

 • Gość: hgv

  0

  "Świat Matołów", odc. 435

 • Gość: sas

  0

  A Staruch był?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX