Katarzyna Burzyńska pozuje podczas karmienia piersią. Fani patrzą gdzie indziej: Co za noooogi!

Katarzyna Burzyńska uczciła Dzień Przyjaciela pokazując zdjęcie zrobione podczas karmienia dziecka. Coś jednak skutecznie odwróciło uwagę fanów.
Burzyńska pozuje podczas karmienia Fani patrzą gdzie indziej: Co za noooogi! Katarzyna Burzyńska pod koniec maja urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Henryka. Chłopiec przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Wcześniej prezenterka pokazywała na Instagramie, jak przygotowuje się do przybycia nowego członka rodziny. Teraz dała się sfotografować podczas karmienia piersią. Dzisiejszy Dzień Przyjaciela u mnie zamienił się w Dzień Wspólnego Karmienia - napisała pod zdjęciem. Fotografie matek karmiących piersią uchodzą za jedne z bardziej kontrowersyjnych w serwisach społecznościowych. Tutaj jednak nie ma żadnej nagości, a poza tym na pierwszy plan wybijają się fantastyczne nogi dziennikarki. I właśnie na ten szczegół zwrócili uwagę fani. Co za noooogi! Nogi do nieba! - zachwycali się internauci. Dla niektórych osób zdjęcie Burzyńskiej stało się inspiracją. Mam zamiar zrobić takie foto z moją przyjaciółką już za parę tygodni - napisała jednak z fanek.

Katarzyna Burzyńska pod koniec maja urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Henryka. Chłopiec przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Wcześniej pokazywała na Instagramie, jak przygotowuje się do przybycia nowego członka rodziny. Teraz dała się sfotografować podczas karmienia piersią.

Dzisiejszy Dzień Przyjaciela u mnie zamienił się w Dzień Wspólnego Karmienia. #Madonny - napisała przy zdjęciu.

Dzisiejszy Dzień Przyjaciela u mnie zamienił się w Dzień Wspólnego Karmienia. #Madonny

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska)

Zdjęcia matek karmiących piersią uchodzą za jedne z bardziej kontrowersyjnych w serwisach społecznościowych. Tutaj jednak nie ma w ogóle nagości, a poza tym na pierwszy plan wybijają się fantastyczne nogi dziennikarki. I właśnie na nie zwrócili uwagę jej fani.

Co za noooogi
Nogi do nieba!

Dla innych zdjęcie okazało się być inspirujące.

Mam zamiar tez zrobić takie foto z moja przyjaciółką już za parę tygodni - napisała pewna internautka.

JZ