Pola Lis ma chłopaka. Jej rodzice już go poznali. Kim jest Andrzej Opłatek?

Pola Lis kibicowała swojemu chłopakowi podczas zawodów jeździeckich. Kim jest Andrzej Opłatek?
Pola Lis ma nowego chłopaka Rodzice już go poznali. Kim jest Andrzej Opłatek? Pola Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, od ponad roku studiuje dziennikarstwo w Nowym Jorku. 20-latka zawsze była mocno związana z ojcem, jednak jakiś czas temu ich relacje zostały wystawione na poważną próbę. Jak donosi bowiem dwutygodnik "Na Żywo", Pola zakochała się w niejakim Andrzeju Opłatku. Pierwsza miłość córki była dla dziennikarza dużym wydarzeniem. Lis nie by zadowolony, słysząc, że Pola jest zakochana. Jako ojcu zależało mu, aby skupiła się przede wszystkim na nauce, a nie miłości. Uspokoił się dopiero, gdy Kinga obiecała, że będzie miała wszystko pod kontrolą - zdradził w rozmowie z "Na Żywo" znajomy Tomasza Lisa. Choć Pola nie zrezygnowała ze związku, to i tak zgodziła się na proponowane przez ojca studia w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam ojciec i córka odbyli poważną rozmowę o Andrzeju. Tomasz poczuł wielką ulgę, gdy dowiedział się, że Pola jest z ukochanym szczęśliwa. Andrzej obiecał jej, że będzie na nią czekał aż skończy studia - dodał informator tabloidu. O związek córki spokojna jest też Kinga Rusin. Gwiazda poznała już nie tylko obiekt westchnień Poli, ale nawet jego rodziców. Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia. Pozwalała Poli na spotkania z ukochanym, długie rozmowy przez internet, ale zawsze podkreślała, że godzi się na to pod warunkiem, że córka będzie miała dobre oceny. I wzięła na siebie powiadomienie o związku Poli jej ojca - mówi w rozmowie z "Na Żywo" znajomy Rusin. W nawiązaniu ciepłych relacji z pewnością pomógł dziennikarce fakt, że Opłatek jest uznanym dżokejem, a jego majętni rodzice specjalnie na potrzeby treningów syna zbudowali dla niego w rodzinnym Turku ośrodek treningowy. Jak wiadomo, Rusin jest wielką miłośniczką jazdy konnej.

Pola Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, od ponad roku studiuje dziennikarstwo w Nowym Jorku. 20-latce zawsze było bliżej do jej sławnego ojca, ale ich więź była jakiś czas temu wystawiona na poważną próbę.

Jak donosi bowiem dwutygodnik "Na Żywo", Pola zakochała się na poznanym przy okazji uprawiania kitesurfingu (jednego z ulubionych sportów jej mamy) Andrzejem Opłatkiem. Pierwsza miłość córki była dla dziennikarza dużym wydarzeniem.

Lis nie by zadowolony, słysząc, że Pola jest zakochana. Jako ojcu zależało mu, aby skupiła się przede wszystkim na nauce, a nie miłości. Uspokoił się dopiero, gdy Kinga obiecała, że będzie miała wszystko pod kontrolą - zdradził w rozmowie z "NŻ" znajomy Tomasza Lisa.

Choć Pola nie zrezygnowała ze związku, to i tak zgodziła się na proponowane przez ojca studia w Stanach Zjednoczonych.

To właśnie tam ojciec i córka odbyli poważną rozmowę o Andrzeju. Tomasz poczuł wielką ulgę, gdy dowiedział się, że Pola jest z ukochanym szczęśliwa. Andrzej obiecał jej, że będzie na nią czekał aż skończy studia - dodał informator tabloidu.

O związek córki z Opłatkiem spokojna jest też Kinga Rusin. Gwiazda poznała już nie tylko obiekt westchnień Poli Lis, ale nawet jego rodziców.

Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia. Pozwalała Poli na spotkania z ukochanym, długie rozmowy przez internet, ale zawsze podkreślała, że godzi się na to pod warunkiem, że córka będzie miała dobre oceny. I wzięła na siebie powiadomienie o związku Poli jej ojca - mówi w rozmowie z "Na Żywo" znajomy Rusin.

W nawiązaniu ciepłych relacji z pewnością pomógł dziennikarce fakt, że Opłatek jest uznanym dżokejem, a jego majętni rodzice specjalnie na potrzeby treningów syna zbudowali dla niego w rodzinnym Turku ośrodek treningowy.

W czwartek młodzi zakochani spotkali się w Sopocie, gdzie rozpoczęły się zawody jeździeckie CSIO. Andrzej Opłatek był jednym z uczestników zmagań, a Pola specjalnie przyleciała z Nowego Jorku, aby mu kibicować.

 

IN