Amber Heard ma problem z udowodnieniem, że była bita. Przyjaciółka staje w jej obronie: "Słyszałam, jak krzyczała!"

Amber Heard może liczyć na przyjaciół w swoim konflikcie z Johnnym Deppem. Czy to pomoże jej wygrać w sądzie?

Amber Heard przed dwoma tygodniami oskarżyła swojego męża, Johnny'ego Deppa, o stosowanie przemocy domowej. Rewelacje aktorki spotkały się z dużym oburzeniem nie tylko ze strony przyjaciół i bliskich gwiazdora, ale również jego fanów.

W obronie Deppa stanęły już m.in. jego była partnerka Vanessa Paradis i ich córka, Lily-Rose Depp, a słowa Heard próbują zdyskredytować także anonimowi informatorzy portali plotkarskich.

Takie zachowanie w stosunki do aktorki oburzyło część środowisk feministycznych i stowarzyszenia walczące z przemocą domową. W obronie Amber Heard stanęła teraz również jej przyjaciółka iO Tillett Wright.

Artystka i aktywistka opublikowała na Twitterze szereg oburzonych wpisów, w których zmiażdżyła wszystkich wątpiących w wersję wydarzeń powtarzaną przez Heard.

Gówno prawda! Mam już tego dosyć! Widziałam jej siniaki wiele razy. I zakrwawione usta. I rozciętą głowę - pisze Wright. - Ile dowodów musi zaprezentować bita kobieta, abyście jej uwierzyli?!

 

Wright zapewniła też, że była świadkiem awantur między Amber Heard a Johnnym Deppem.

Rozmawiałam z nią przez pieprzony telefon, gdy ją uderzył. Słyszałam jej krzyki. Będę zeznawać pod przysięgą. Czego jeszcze potrzebujecie, by jej uwierzyć?

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczy się ta sprawa?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (13)
Amber Heard ma problem z udowodnieniem, że była bita. Przyjaciółka staje w jej obronie: "Słyszałam, jak krzyczała!"
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 3 razy 3

  Też mogę rozmawiać przez telefon i krzyknąć, że ktoś mnie biję. To żaden dowód.

 • Gość: olao

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo cwana qur..wa, chce duzych pieniedzy....nie powinna nic dostac ...zero !

 • Gość: xyz

  0

  jak ktoś mi zaplaci gruby hajs to tez moge zeznawac pod przysięgą. Amber ma chrapke na miliony Deppa dlatego udaje ofiare.

 • Gość: asdf

  0

  Dlatego drogie panie róbcie sobie obdukcje.

 • Gość: johny

  0

  Najwazniejsze to złozyć oswiadczenie do sadu lub na policje ze było sie w konflikcie z kolezankami i rodziną tej co zeznaje ze była jakoby pobita. Kobiety gdy sie rozwodza staja sie potworami i nie wolno byc sentymentalnym.Pamietajcie.

 • Gość: Ja

  0

  Boże, tak krzyczeć to sobie mogła udawać, że ją John uderzył, naprawdę, że ta przyjaciółka jest tak samo porąbana jak ona. Może Amber grozi tym ludziom, że sama ich pobije jak zaczną nie wierzyć w jej kłamstwa i trzymają się tych głupot. ;)

 • Gość: she

  Oceniono 2 razy 0

  Ja jestem ofiarą przemocy rodzinnej ... ja się bałam i wstydzilam .. Cóż widocznie walka o tak duże pieniądze znacznie ułatwia poradzenie sobie z taką traumą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX