Meryl Streep ucharakteryzowała się na... Donalda Trumpa. Genialna parodia! "Wykapana republikanka"

Meryl Streep dostała Oscara za wcielenie się w Margaret Thatcher, ale nawet tamta rola nie była równie brawurowa, co ta, którą popisała się na gali w nowojorskim teatrze.

Meryl Streep po raz kolejny udowodniła, jak bardzo nieszablonową jest osobowością. Ta ikona gender i jednocześnie zagorzała zwolenniczka Hilary Clinton, podczas dorocznej gali "Shakespeare In The Park" w Delacorte Theater w Nowym Jorku, zdecydowała się na polityczne show. Pomalowała sobie twarz na brązowo, założyła perukę i wypchany, o kilka numerów za duży garnitur. Całość zwieńczyła charakterystycznym, wąskim czerwonym krawatem. Wypisz, wymaluj - Donald Trump.

Wyglądała jak wykapana republikanka - skomentował tę niebywałą metamorfozę "Daily Mail".

Tak ucharakteryzowana, wraz z Christine Baranski, zaśpiewała między innymi piosenkę "Brush Up Your Shakespeare".

Przebranie się przez Meryl Streep za Donalda Trumpa należy traktować w kategoriach żartu, a nawet parodii. Donald Trump reprezentuje bowiem w polityce wszystko to, czemu Meryl Streep się sprzeciwia. W zbliżających się wyborach prezydenckich w USA aktorka swojego poparcia udziela największemu rywalowi Trumpa, Hilary Clinton. Sympatia obu kobiet do siebie jest powszechnie znana. W 2014 roku kandydatka na prezydenta, zapytana w programie "Live with Kelly and Michael", kto mógłby ją zagrać w filmie, odparła:

Meryl Streep, oczywiście.

FOR USE AS DESIRED, YEAR END PHOTOS - FILE - In this Dec. 1, 2012 file photo, Actress Meryl Streep uses her iPhone to get a photo of her and Secretary of State Hillary Rodham Clinton following the State Department Dinner for the Kennedy Center Honors gala at the State Department in Washington. (AP Photo/Kevin Wolf, File) Fot. Kevin Wolf AP

Live with Kelly and Michael

JZ

Więcej o:
Komentarze (15)
Meryl Streep ucharakteryzowała się na... Donalda Trumpa. Genialna parodia! "Wykapana republikanka"
Zaloguj się
 • Gość: gucio44

  Oceniono 3 razy 3

  "Zagorzała zwolenniczka Hilary Clinton" - to wystarczy za komentarz.

 • Gość: piedra_del_sur

  Oceniono 3 razy 3

  przyznam, że zabawne.

  A teraz do dzieła. Trzeba wesprzeć Komitet Obrony Amerykańskiej D.

 • Gość: spadek napiecia

  Oceniono 1 raz 1

  Michnik przegrał w Sądzie Najwyższym z Ziemkiewiczem

 • augenthaler

  Oceniono 1 raz 1

  Fala radykalizmów zalewa świat zachodni. Z zewnątrz też idą kłopoty. Epoka względnego spokoju i pokoju w świecie zachodnim chyba dobiega końca.

 • Gość: gosc

  0

  ale Meryl Streep tak wygląda - przecież jest matką Trumpa

 • Gość: Uprzejmy

  0

  Może poprawilibyście nazwisko Margaret Thatcher, bo to trochę głupio przekręcać nazwiska

 • kermit.dolomit

  Oceniono 4 razy 0

  Widać establishment ma już pełne gacie ! Lewactwo wszędzie takie same i jeżeli brakuje już argumentów i nawet straszenie faszyzmem nie pomaga to należy przeciwników wyśmiać ośmieszyć skompromitować a może frajerzy nie zagłosują i dalej będziemy się pławić w luksusach gdy reszta frajerów będzie karmiona bredniami o dobrobytodziejstwie płynącym z postępactwa politpoprawności czy innego multikulti

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX