Beyonce i Jay Z mają kryzys? Te zdjęcia uciszą plotki. Na galę zabrali ze sobą córkę. Jest już taka duża!

Beyonce rzadko pokazuje się z córką na oficjalnych galach. Wczoraj zrobiła jednak wyjątek. Zobaczcie, jak wyrosła mała Blue Ivy!

Beyonce została uhonorowana tytułem "Ikony Mody", przyznawanym przez Stowarzyszenie Amerykańskich Projektantów Mody. Gwiazda pojawiła się na rozdaniu nagród nie tylko w niezwykłej, przyciągającej wzrok stylizacji, ale także w wyjątkowym towarzystwie - męża, rapera Jaya Z i córki Blue Ivy. Jest to pierwsze oficjalne wyjście znanej pary od momentu pojawienia się plotek o rzekomym małżeńskim kryzysie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Naszą uwagę bardziej zwróciła jednak Blue Ivy. Beyonce często pokazuje wprawdzie 4-latkę na prywatnych zdjęciach i nagraniach, jednak bardzo rzadko zabiera ją na oficjalne wyjścia. Trzeba przyznać, że córka gwiazdorskiej pary bardzo wyrosła, a w eleganckiej czarnej sukience i jasnej marynarce prezentowała się uroczo.

Sama Beyonce na ten wyjątkowy wieczór wybrała połyskujący garnitur marki Givenchy i czarny kapelusz z ogromnym rondem, który miała też na sobie w teledysku do swojego hitu "Formation". W przemówieniu gwiazda podziękowała swojej mamie i babci, które uznaje za własne "ikony mody i stylu".

Wcześniej tytuł "Fashion Icon" otrzymali m.in. Lady Gaga, Rihanna, Pharrell Williams i... Johnny Depp. Myślicie, że Beyonce pasuje do tego towarzystwa?

IN