Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie. Razem, a jednak osobno. Też TO widzicie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pojawiają się razem na imprezach, ale kiedy już to robią, nie ukrywają łączącego ich uczucia. Tym razem zachowywali się inaczej.
Razem, a jednak osobno Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pojawiają się razem na imprezach, ale kiedy już to robią, nie ukrywają uczucia. Tym razem zachowywali się inaczej. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z naszych ulubionych polskich par. Od lat są razem, ale stronią od mediów i rzadko pojawiają się na ściankach. W poniedziałek uczestniczyli jednak w rozdaniu nagród "Zwierciadła". Aktor zaprezentował się w czarnym, a aktorka w białym garniturze do którego dobrała cieliste szpilki. Bardziej jednak niż na ich wygląd zwróciliśmy uwagę na nieco inne niż zazwyczaj zachowanie. Wilczak, który zawsze okazuje partnerce dużo uczucia, tym razem trzymał się na dystans. Żadnego obejmowania i czułych spojrzeń. Czepiamy się czy też to widzicie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z naszych ulubionych polskich par. Od lat są razem, ale stronią od mediów i rzadko pojawiają się na ściankach. W poniedziałek uczestniczyli jednak w rozdaniu nagród "Zwierciadła". Aktor zaprezentował  się w czarnym, a aktorka w białym garniturze do którego dobrała cieliste szpilki. Bardziej jednak niż na ich wygląd zwróciliśmy uwagę na nieco inne, niż zazwyczaj zachowanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wilczak, który zawsze okazuje partnerce dużo uczucia, tym razem trzymał się na dystans. Żadnego obejmowania i czułych spojrzeń. Czepiamy się czy też to widzicie?

WJ