Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie. Razem, a jednak osobno. Też TO widzicie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pojawiają się razem na imprezach, ale kiedy już to robią, nie ukrywają łączącego ich uczucia. Tym razem zachowywali się inaczej.
Razem, a jednak osobno Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pojawiają się razem na imprezach, ale kiedy już to robią, nie ukrywają uczucia. Tym razem zachowywali się inaczej. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z naszych ulubionych polskich par. Od lat są razem, ale stronią od mediów i rzadko pojawiają się na ściankach. W poniedziałek uczestniczyli jednak w rozdaniu nagród "Zwierciadła". Aktor zaprezentował się w czarnym, a aktorka w białym garniturze do którego dobrała cieliste szpilki. Bardziej jednak niż na ich wygląd zwróciliśmy uwagę na nieco inne niż zazwyczaj zachowanie. Wilczak, który zawsze okazuje partnerce dużo uczucia, tym razem trzymał się na dystans. Żadnego obejmowania i czułych spojrzeń. Czepiamy się czy też to widzicie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak to jedna z naszych ulubionych polskich par. Od lat są razem, ale stronią od mediów i rzadko pojawiają się na ściankach. W poniedziałek uczestniczyli jednak w rozdaniu nagród "Zwierciadła". Aktor zaprezentował  się w czarnym, a aktorka w białym garniturze do którego dobrała cieliste szpilki. Bardziej jednak niż na ich wygląd zwróciliśmy uwagę na nieco inne, niż zazwyczaj zachowanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wilczak, który zawsze okazuje partnerce dużo uczucia, tym razem trzymał się na dystans. Żadnego obejmowania i czułych spojrzeń. Czepiamy się czy też to widzicie?

WJ

Więcej o:
Komentarze (29)
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na imprezie. Razem, a jednak osobno. Też TO widzicie?
Zaloguj się
 • Gość: Lila

  Oceniono 8 razy 6

  Joanno, blond nie jest dla ciebie, ewentualnie z krótkimi włosami, ale tym słomianym piórom mówimy NIE, czy ty nie masz lustra?

 • Gość: opty

  Oceniono 2 razy 2

  Nie, to straszne, nie do uwierzenia... nie będę mógł spać ;-)

 • Gość: przegość

  Oceniono 2 razy 2

  Ni ch...a, nie widzimy!

 • Gość: BUBEREK

  Oceniono 1 raz 1

  JAK DLUGO BEDA TE DWA BLAZNY JESZCZE W TV ZYGAC SIE CHCE TO BEZTALECIA

 • Gość: Jola

  Oceniono 1 raz 1

  Brodzik jakos tak zdziadziala, no i promuje sie na sile a w tym kolorze blond to wyglada jak poldupek zza krzaka, w ogole jej nie pasuje, kobieto spojrz w lustro. No a Wilczak jak byl brzydki tak jest, ale Brodzik w blond okropnie, nie jest soba. Robi to dla Wliczaka? nie warto

 • Gość: kochliwy

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie bardziej intersuje ta piękna brunetka w tle, wygląda na fajną babkę

 • Gość: zawiedziona poziomem

  Oceniono 1 raz 1

  zainteresowani i tak tego nie czytają, wiec po co kierować komentarz do nich bezpośrdnio- nie rozumiem. "artykuł" bez sensu. Nic nie wiemy tylko nam sie coś wydaje. strata czasu.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 1

  On wygląda jak starzec.Jak mogła się zakochać w takim brzydalu z takimi rowami między ustami.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 1

  Zamiast pracować uczciwie,to żyją tylko z reklamy.Na siłę wciskają się w każdą reklamę,nawet do tego angażują dzieci.To nieuczciwe tak zarabiać.Jedni zapie...ją za 2 tys.zła drugi za kilka minut reklamy grube tysiące.WSTYD!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX