Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pierwszy raz od ogłoszenia jej ciąży. Brzuch ukrywała pod obszerną sukienką

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski wkrótce zostaną po raz pierwszy rodzicami. Nie oznacza to jednak, że para rezygnuje ze swoich ulubionych aktywności.
Szczurek kibicuje mężowi Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski pierwszy raz od ogłoszenia jej ciąży Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski wkrótce zostaną po raz pierwszy rodzicami. Nie oznacza to jednak, że para rezygnuje ze swoich ulubionych aktywności. Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego, za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko pary. Dziennikarka TVN nie zamierza jednak na razie zwalniać tempa i nadal pozostaje bardzo aktywna. W miniony weekend Szczurek pojawiła się w podwarszawskiej Wiązownej, aby kibicować swojemu mężowi podczas zorganizowanego przez niego charytatywnego biegu na 10 km. Sama dziennikarka wprawdzie nie mogła pobiegać, ale mocno trzymała kciuki za aktora. Szczurek wybrała na tę okazję bardzo wygodną, luźną sukienkę z dresowej dzianiny z dołem z falbanek. Jej krój skutecznie zamaskował brzuszek prezenterki, więc póki co nie wiemy, czy ciąża jest już u niej widoczna.

Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego, za kilka miesięcy urodzi pierwsze dziecko pary. Dziennikarka TVN nie zamierza jednak na razie zwalniać tempa i nadal pozostaje bardzo aktywna.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W miniony weekend Szczurek pojawiła się w podwarszawskiej Wiązownej, aby kibicować swojemu mężowi podczas zorganizowanego przez niego charytatywnego biegu na 10 km. Sama dziennikarka wprawdzie nie mogła pobiegać, ale mocno trzymała kciuki za aktora.

Szczurek wybrała na tę okazję bardzo wygodną, luźną sukienkę z dresowej dzianiny z dołem z falbanek. Jej krój skutecznie zamaskował brzuszek prezenterki, więc póki co nie wiemy, czy ciąża jest już u niej widoczna.

Jedno jest pewne: Agnieszka Szczurek w odmiennym stanie wprost promienieje!

 

IN