Agnieszka Kaczorowska odeszła z "TzG". Odpoczynek jej służy. To fason sukienki, czy tancerka schudła?

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na imprezie w centrum handlowym w Warszawie. Tancerka wyglądała kwitnąco!
Kaczorowska schudła? Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na imprezie w centrum handlowym w Warszawie Agnieszka Kaczorowska sprawiła wszystkim fanom "Tańca z gwiazdami" niemiłą niespodziankę swoim odejściem z tanecznego show. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia tancerki można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że więcej czasu na odpoczynek zdecydowanie było tym, czego potrzebowała. Kaczorowska wyglądała kwitnąco na imprezie zorganizowanej w centrum handlowym Gocław w Warszawie. Cała wręcz promieniała, a śmiech nie schodził jej z twarzy. Kaczorowska na ten dzień wybrała prostą granatową szmizjerkę. Fason świetnie podkreślał kobiece kształty tancerki, a zwłaszcza talię. Cała stylizacja była letnia, świeża i albo odjęła trochę kilogramów, albo Kaczorowska faktycznie schudła. Pewne zmiany w tej materii widać było już miesiąc temu, gdy pojawiła się bardzo krótkiej sukience.

Agnieszka Kaczorowska sprawiła wszystkim fanom "Tańca z gwiazdami" niemiłą niespodziankę swoim odejściem z tanecznego show. Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia tancerki można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że więcej czasu na odpoczynek zdecydowanie było tym, czego potrzebowała. Kaczorowska wyglądała kwitnąco na imprezie zorganizowanej w centrum handlowym Gocław w Warszawie. Cała wręcz promieniała, a śmiech nie schodził jej z twarzy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kaczorowska na ten dzień wybrała prostą granatową szmizjerkę. Fason świetnie podkreślał kobiece kształty tancerki, a zwłaszcza talię. Cała stylizacja była letnia, świeża i albo odjęła trochę kilogramów, albo Kaczorowska faktycznie schudła. Pewne zmiany w tej materii widać było już miesiąc temu, gdy pojawiła się bardzo krótkiej sukience. A jak Wam się podoba teraz?

ZI

Podoba Ci się stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej?