Bogumiła Wander skarży się na TVP: "Nikt mnie nie zaprosił do Opola! Nie docenia się mnie"

Bogumiła Wander była kiedyś ikoną telewizji. Po przejściu na emeryturę trudno jej pogodzić się z brakiem pracy?

Bogumiła Wander przed laty zasłynęła jako jedna z najpiękniejszych i najbardziej lubianych prezenterek TVP. 13 lat temu gwiazda odeszła jednak na emeryturę i teraz głośno o niej głównie z powodu jej osobliwego wyglądu i zgryźliwych komentarzy pod adresem Agnieszki Szulim.

Ostatnio Wander zachwyciła nas na gali rozdania nagród serwisu Plejada, gdzie pozowała w delikatnym makijażu i specjalnie dla niej zaprojektowanej kreacji. Najwyraźniej dziennikarce zatęskniło się do życia w blasku fleszy, bo miała nadzieję, że zostanie zaproszona także na trwający od wczoraj festiwal w Opolu, który wielokrotnie prowadziła.

Niestety, okazuje się, że dla Wander zabrakło na tegorocznej imprezie miejsca.

Nikt mnie w tym roku nie zaprosił do Opola. Ani do pracy, ani nawet na widownię. Tyle lat tam występowałam, pracowałam najlepiej, jak potrafiłam, a teraz w TVP o mnie nie pamiętają. Nie docenia się mnie... - skarży się w rozmowie z "Faktem" Bogumiła Wander.

Gwiazda uznała więc, że nie będzie już więcej opowiadać w mediach o dawnych festiwalach, by nie robić nowej ekipie TVP "darmowej reklamy".

Mam teraz promować ten festiwal i opowiadać, jak to kiedyś było? Schowałam daleko w głowie te wspomnienia. Powiem tyle, że byliśmy jedną wielką rodziną i było fantastycznie. Teraz tego nie ma. Tracę serce do tego wszystkiego, jak na to patrzę.

Rozumiecie jej rozgoryczenie?

 

IN