Edyta Górniak na imprezę na jachcie zabrała syna. Allan w blasku fleszy czuje się jak ryba w wodzie?

Edyta Górniak coraz chętniej zabiera syna na imprezy. Allan też będzie kiedyś gwiazdą?

Edyta Górniak była wczoraj jedną z gwiazd zaproszonych na imprezę "Pomorskie Rendez Vous", czyli targi produktów luksusowych. Na tym samym evencie pojawił się też Jarosław Bieniuk i jego przyjaciółka Martyna Gliwińska.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Choć pojawienie się diwy na tego typu imprezie było sporym zaskoczeniem, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że... całe show skradł jej syn, 12-letni Allan Krupa.

Chłopiec na czerwonym dywanie czuł się jak ryba w wodzie, chętnie pozował do zdjęć nie tylko z samą Górniak, ale także Dariuszem Michalczewskim. Wielką atrakcją było też dla Allana zwiedzanie wnętrza helikoptera.

Myślicie, że pójdzie kiedyś w ślady swojej sławnej mamy?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (8)
Edyta Górniak na imprezę na jachcie zabrała syna. Allan w blasku fleszy czuje się jak ryba w wodzie?
Zaloguj się
 • mykytyn

  Oceniono 1 raz 1

  jaki on brzydki, paskudny

 • Gość: komentuję

  Oceniono 1 raz 1

  Na bycie gwiazdą trzeba przede wszystkim mieć osiągnięcia. Na razie jedynym osiągnięciem tego dziecka jest to, że ma znaną matkę. Nic więcej. Więc nie róbcie już z niego gwiazdy

 • Gość: goo

  0

  allanek zrobił kupke w majtusie

 • fanizymiko

  0

  Jedni pojawiają się na eventach, by w blasku fleszy pooglądać sobie wnętrza helikopterów, jachtów czy pomacać luksusowe zegarki .

  Dla tych, których naprawdę stać na własny helikopter, jacht czy zegarek w cenie mieszkania w centrum robi się indywidualne pokazy.

  Zawsze wybieram drugą możliwość:))

 • bezglowynick

  0

  na koszulce błąd gramatyczny ("sinner" to osoba, a "its" używamy dla rzeczy, powinno być "his") i czy to napis odpowiedni dla dziecka ? "Każźdy grzesznik ma pzreszłość" ? zaraz mysle czy to o tacie czy o mamie... Po drugie, chłopak pokazując dwa palce "V" grzbietem do patrzącego nie pokazuje znaku "Victoria" tylko obsceniczny gest proponujący niepożądaną akcję seksualną w stosunku do widza (nie napisze wprost, bo mnie wywali moderator). Znowu - czy to odpowiednie zachowanie do zaakceptowania u dziecka ? Swoją drogą ja mam wrażenie, ze to braki w wykształceniu i nieznajomość języka i kultury angielskiej ...... ale tego to pieniądze nie kupią .......

 • browaryr

  0

  czy alan widział już zdjecia mamuni jak tapla go w kupie???

 • 53danuta

  0

  Pani Edyto a moze powinien ze swoimi rowiesnikami grac w tenisa czy pilke reczna czy inne ,nie uwazam za dobre by takie towarzystwo wzbogacilo mentalnosc Pani syna.

 • baba_jaga

  0

  matka infantylna psychopatka i ojciec ćpun i morderca. Nowe pokolenie. Dobra zmiana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX