Beyonce i Jay Z na dobre pokonali kryzys? Właśnie kupili nowy dom. Kosztował fortunę i jest PIĘKNY

Beyonce w piosenkach z nowej płyty oskarżyła Jaya Z o zdrady. Raper już skomentował te zarzuty i wygląda na to, że para zdecydowała się dać swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansą.
Nowy dom Beyonce i Jay Z Beyonce i Jay Z na dobre pokonali kryzys? Beyonce w piosenkach z nowej płyty oskarżyła Jaya Z o zdrady. Raper już skomentował te zarzuty i wygląda na to, że para zdecydowała się dać swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansą. Beyonce nieco ponad miesiąc temu wydała niespodziewanie swoją nową płytę, zatytułowaną "Lemonade". Na krążku gwiazda oskarżyła swojego męża, rapera Jaya Z, o zdrady, a jej szczerość zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów. Wygląda jednak na to, że plotki o rychłym rozwodzie pary okazały się przesadzone, a Bey i Jay pokonali dzielące ich różnice. Wciąż pracują nad naprawą swojego związku, jak każdy, komu zależy na szczęściu i utrzymaniu rodziny razem, ale teraz naprawdę dobrze się ze sobą dogadują - zdradził w rozmowie z serwisem "Radar Online" znajomy Beyonce. Na dowód swojego zaangażowania w małżeństwo, para zdecydowała się nawet kupić nowy dom. Do stale powiększającego się katalogu niezwykłych, luksusowych nieruchomości, jakie należą do gwiazd, dołączyła właśnie przepiękna rezydencja w Nowym Orleanie. W stylowej rezydencji, którą para kupiła za 2,6 mln dolarów, znajduje się nie tylko ogromny salon i kilka sypialni (łatwych do zamienienia w pokoje dziecięce?), ale również ogród na dachu, z którego rozpościera się wspaniały widok na historyczne centrum miasta. To podobno największy taras tego typu w całym Nowym Orleanie!

Beyonce nieco ponad miesiąc temu wydała niespodziewanie swoją nową płytę, zatytułowaną "Lemonade". Na krążku gwiazda oskarżyła swojego męża, rapera Jaya Z, o zdrady, a jej szczerość zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wygląda jednak na to, że plotki o rychłym rozwodzie pary okazały się przesadzone, a Bey i Jay pokonali dzielące ich różnice.

Wciąż pracują nad naprawą swojego związku, jak każdy, komu zależy na szczęściu i utrzymaniu rodziny razem, ale teraz naprawdę dobrze się ze sobą dogadują - zdradził w rozmowie z serwisem "Radar Online" znajomy Beyonce.

Na dowód swojego zaangażowania w małżeństwo, para zdecydowała się nawet kupić nowy dom. Do stale powiększającego się katalogu niezwykłych, luksusowych nieruchomości, jakie należą do gwiazd, dołączyła właśnie przepiękna rezydencja w Nowym Orleanie.

W stylowej rezydencji, którą para kupiła za 2,6 mln dolarów, znajduje się nie tylko ogromny salon i kilka sypialni (łatwych do zamienienia w pokoje dziecięce?), ale również ogród na dachu, z którego rozpościera się wspaniały widok na historyczne centrum miasta. To podobno największy taras tego typu w całym Nowym Orleanie!

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia nowego domu Beyonce i Jaya Z. Podoba się Wam ich rezydencja?

 

IN