Piłkarze relaksują się przed Euro 2016. Boruc z żoną na zakupach, Krychowiak w luksusach, a Lewandowscy... PADNIECIE

Polscy piłkarze od kilku tygodni przygotowują się do występów na Mistrzostwa Europy we Francji. Teraz znaleźli chwilę na odpoczynek.

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Artur Boruc i inni piłkarze polskiej reprezentacji już niedługo zmierzą się z innymi drużynami z Europy w rozgrywkach Euro 2016, które w tym roku odbędą się we Francji.

Sportowcy od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do tych meczów na zgrupowaniach kadry w Juracie i Arłamowie. Teraz jednak znaleźli chwilę na odpoczynek, a każdy z nich ładuje akumulatory w inny sposób.

Grzegorz Krychowiak, który jest już w Paryżu, pochwalił się na Instagramie wizytą w luksusowym - a jakże - hotelu Le Meurice, jednym z najbardziej kultowych we francuskiej stolicy. Znany z zamiłowania do wystawnego stylu życia piłkarz postanowił zrelaksować się właśnie w najbliższym sobie otoczeniu.

Hotel Le Meurice #paris #dayoff #restaurant #france

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Elegancka stylizacja Krychowiaka zaowocowała szeregiem bardzo entuzjastycznych komentarzy ze strony fanek i... fanów sportowca!

No, no, Grzesiu, ty to jesteś piękny - napisał jeden z internautów.

W Paryżu jest także Artur Boruc i jego żona, Sara Boruc. Blogerka pochwaliła się na Instagramie swoją luksusową stylizacją - sukienką od robiącej karierę na Zachodzie polskiej projektantki Magdy Butrym i botkami Louis Vuitton.

Amazing dress & these boots ???? All thanks to @mypersonalshopping best and fastest service straight from beautiful Paris ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc-Mannei (@sinbymannei_com)

Najbardziej oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu wybrał jednak oczywiście Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej wraz z żoną, Anną Lewandowską, zdecydowali się na aktywny wypoczynek.

Na jednym ze zdjęć widzimy, że wysportowana para znalazła nawet czas na... przejażdżkę quadami!

Dream Team, Crazy Team ???????? with @_rl9 Have a nice weekend!?? #healthy #healthyplanbyann #annalewandowska #robertlewandowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Na zdjęciu opublikowanym przez Lewandowskiego widzimy zaś, że piłkarz świetnie sprawdza się nie tylko na murawie, ale także na wodzie!

Gdyby porównać Roberta do wulkanu, to Robert gorętszy - napisała jedna z fanek "Lewego".

Chill ?? #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

Będziecie trzymać za nich kciuki podczas Euro 2016?

 

IN