Tom Cruise nie odzywa się do córki od 1000 dni! "Wykorzystuje zobowiązania jako wymówkę"

Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córka, Suri. Miał się z nią nie widzieć od prawie 3 lat.
Cruise nie odzywa się do córki od 3 lat Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córką Suri Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córką Suri. Miał się z nią nie widzieć od prawie trzech lat. Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Holmes obawia się bowiem wpływu na córkę scjentologów, z którymi silnie związany jest Cruise. Teraz dowiadujemy się, że aktor w ogóle nie ma kontaktu z córką. - Według zewnętrznych źródeł Tom Cruise przez ostatnie dwa i pół roku nie widział się z córką ze względu na swoją religię. Scjentologia zakazuje kontaktów z jakimkolwiek członkiem rodziny lub przyjacielem, który jest krytyczny wobec scjentologii i zniechęca do jakiegokolwiek kontaktu z tymi, którzy opuścili kościół - informuje serwis "The Dishh". Serwis przypomina, że Katie Holmes rozstała się z mężem i opuściła kościół właśnie ze względu na córkę. Tom Cruise początkowo zaprzeczał temu mówiąc, że nie ma powodu, żeby chronić Suri przed wpływem scjentologów, potem jednak przyznał, że właśnie to było powodem rozłamu w małżeństwie. Nie było tajemnicą, że Tom Cruise nie jest obecny w życiu córki, jednak aż dotąd nie wiedzieliśmy, że mają ze sobą zerowy kontakt. I to, jak podaje serwis "In Touch", od tysiąca dni. - Kiedyś korzystali ze Skype'a i SMS-ów, ale kontakt zerwał się radykalnie. On wykorzystuje swoje zobowiązania filmowe jako wymówki, ale prawda jest taka, że nie zależy mu na Suri - mówi źródło, na które powołuje się magazyn "In Touch". Dodaje, że zaangażowanie aktora jest całkowite. - On je, śpi i oddycha scjentologią. Rozstał się z Katie, i de facto, z Suri. Nie widział jej odkąd skończyła 7 lat - czytamy tam.

Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Holmes obawia się bowiem wpływu na córkę scjentologów, z którymi silnie związany jest Cruise. Teraz dowiadujemy się, że aktor w ogóle nie ma kontaktu z córką.

Według zewnętrznych źródeł, Tom Cruise przez ostatnie dwa i pół roku nie widział się z córką ze względu na swoją religię. Scjentologia zakazuje kontaktów z jakimkolwiek członkiem rodziny lub przyjacielem, który jest krytyczny wobec scjentologii i zniechęca do jakiegokolwiek kontaktu z tymi, którzy opuścili kościół - informuje serwis "The Dishh".

Serwis przypomina, że Katie Holmes rozstała się z mężem i opuściła kościół właśnie ze względu na córkę. Tom Cruise początkowo zaprzeczał temu mówiąc, że nie ma powodu, żeby chronić Suri przed wpływem scjentologów, potem jednak przyznał, że właśnie to było powodem rozłamu w małżeństwie.

Nie było tajemnicą, że Tom Cruise nie jest obecny w życiu córki, jednak aż dotąd nie wiedzieliśmy, że mają ze sobą zerowy kontakt. I to, jak podaje serwis "In Touch", od tysiąca dni.

Kiedyś korzystali ze Skype'a i SMS-ów, ale kontakt zerwał się radykalnie. On wykorzystuje swoje zobowiązania filmowe jako wymówki, ale prawda jest taka, że nie zależy mu na Suri - mówi źródło, na które powołuje się magazyn "In Touch".

Dodaje, że zaangażowanie aktora jest całkowite.

On je, śpi i oddycha scjentologią. Rozstał się z Katie, i de facto, z Suri. Nie widział jej odkąd skończyła 7 lat - czytamy tam.

JZ

Więcej o:
Komentarze (25)
Tom Cruise nie odzywa się do córki od 1000 dni! "Wykorzystuje zobowiązania jako wymówkę"
Zaloguj się
 • Gość: wranek

  Oceniono 5 razy 5

  Popier..lony zupełnie jak Antoni. Wiara czyni debili.

 • Gość: jasuweren

  Oceniono 3 razy 3

  Czubek

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  pier.olniety -tyle w temacie.

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  nie przez nich, tylko przez siebie

 • Gość: hherh

  Oceniono 1 raz 1

  aktor dobry ale kretyn

 • Gość: Jolantae

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za sekta, która niszczy więzy rodzinne. Facet bez rozumu i ubezwłasnowolniony.

 • loginx

  0

  Scientology to nie jest religia. Ja bym to dawno zakazal, tak samo jak "swiatek" Jehowych.. To sa zwykle sekty.. Bardzo zabawna teoria jest Scientology, ponoc pochodzimy z Kryptona i jestesmy wszyscy "Supermany" i "Supergirl".. Heheh! Trzeba byc niezlym psycho-cieniasem, zeby sie nabrac na takie debilizmy. No ale dla Polakow to niebezpieczne, bo duzo tu nawiedzonych. Wystarczy popatrzec tylko na ekipe Rydzola.. Rydzol mowi, ze my wszyscy pochodzimy z Torunia.. :)

 • Gość: Merlin

  0

  Mój były też nie widuje się z córką od roku, nie z powodu religii ale dlatego, że podobno taki zapracowany jest biedaczek..... A mieszka 6 km od niej i uwierzcie mi ma dużo wolnego czasu.....

 • Gość: Zdumiony

  0

  Co oni im robią że tak potrafią ogłupić człowieka.Lubiałem Cruisa jako aktora.Teraz przestałem,to jakś pomyleniec,clown.Ta cała ich sekta to tylko w Ameryce gdzie połowa to półanalfabeci.Martwi tylko że te wzory zachowań wkraczają do Europy która zaczyna napawać coraz większą odrazą że swoimi zboczeniami,narkomanią,dewiacjami,wyzyskiem.Donaldzie Tusk wzywam Cię -Ogłoś upadek tej psedowspólnoty.To nie my ich potrzebujemy tylko oni nas.Sami potrafimy dbać o siebie i rozwijać (patrz.1918-1939).Oni wpychają.nas w przepaść .Tak było we wrześniu39 i teraz.Grecy już się o tym przekonali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX