Tom Cruise nie odzywa się do córki od 1000 dni! "Wykorzystuje zobowiązania jako wymówkę"

Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córka, Suri. Miał się z nią nie widzieć od prawie 3 lat.
Cruise nie odzywa się do córki od 3 lat Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córką Suri Tom Cruise zerwał kontakt ze swoją córką Suri. Miał się z nią nie widzieć od prawie trzech lat. Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Holmes obawia się bowiem wpływu na córkę scjentologów, z którymi silnie związany jest Cruise. Teraz dowiadujemy się, że aktor w ogóle nie ma kontaktu z córką. - Według zewnętrznych źródeł Tom Cruise przez ostatnie dwa i pół roku nie widział się z córką ze względu na swoją religię. Scjentologia zakazuje kontaktów z jakimkolwiek członkiem rodziny lub przyjacielem, który jest krytyczny wobec scjentologii i zniechęca do jakiegokolwiek kontaktu z tymi, którzy opuścili kościół - informuje serwis "The Dishh". Serwis przypomina, że Katie Holmes rozstała się z mężem i opuściła kościół właśnie ze względu na córkę. Tom Cruise początkowo zaprzeczał temu mówiąc, że nie ma powodu, żeby chronić Suri przed wpływem scjentologów, potem jednak przyznał, że właśnie to było powodem rozłamu w małżeństwie. Nie było tajemnicą, że Tom Cruise nie jest obecny w życiu córki, jednak aż dotąd nie wiedzieliśmy, że mają ze sobą zerowy kontakt. I to, jak podaje serwis "In Touch", od tysiąca dni. - Kiedyś korzystali ze Skype'a i SMS-ów, ale kontakt zerwał się radykalnie. On wykorzystuje swoje zobowiązania filmowe jako wymówki, ale prawda jest taka, że nie zależy mu na Suri - mówi źródło, na które powołuje się magazyn "In Touch". Dodaje, że zaangażowanie aktora jest całkowite. - On je, śpi i oddycha scjentologią. Rozstał się z Katie, i de facto, z Suri. Nie widział jej odkąd skończyła 7 lat - czytamy tam.

Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w sierpniu 2012 roku. Ich córka, Suri, pozostaje odtąd pod opieką matki. Holmes obawia się bowiem wpływu na córkę scjentologów, z którymi silnie związany jest Cruise. Teraz dowiadujemy się, że aktor w ogóle nie ma kontaktu z córką.

Według zewnętrznych źródeł, Tom Cruise przez ostatnie dwa i pół roku nie widział się z córką ze względu na swoją religię. Scjentologia zakazuje kontaktów z jakimkolwiek członkiem rodziny lub przyjacielem, który jest krytyczny wobec scjentologii i zniechęca do jakiegokolwiek kontaktu z tymi, którzy opuścili kościół - informuje serwis "The Dishh".

Serwis przypomina, że Katie Holmes rozstała się z mężem i opuściła kościół właśnie ze względu na córkę. Tom Cruise początkowo zaprzeczał temu mówiąc, że nie ma powodu, żeby chronić Suri przed wpływem scjentologów, potem jednak przyznał, że właśnie to było powodem rozłamu w małżeństwie.

Nie było tajemnicą, że Tom Cruise nie jest obecny w życiu córki, jednak aż dotąd nie wiedzieliśmy, że mają ze sobą zerowy kontakt. I to, jak podaje serwis "In Touch", od tysiąca dni.

Kiedyś korzystali ze Skype'a i SMS-ów, ale kontakt zerwał się radykalnie. On wykorzystuje swoje zobowiązania filmowe jako wymówki, ale prawda jest taka, że nie zależy mu na Suri - mówi źródło, na które powołuje się magazyn "In Touch".

Dodaje, że zaangażowanie aktora jest całkowite.

On je, śpi i oddycha scjentologią. Rozstał się z Katie, i de facto, z Suri. Nie widział jej odkąd skończyła 7 lat - czytamy tam.

JZ