Gdy myśleliśmy, że pokazała już wszystko, Kylie Jenner przyszła W TYM. Piersi wołały o wolność

Kylie Jenner lubi podkreślać swoje pełne kształty. Tym razem obyło się bez wpadki, choć było naprawdę blisko!

Kylie Jenner wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Choć po rozstaniu z Tygą celebrytkę już łączono z innym muzykiem, raperem PartyNextDoor, to wygląda na to, że teraz chce przede wszystkim spędzać czas ze znajomymi.

Ostatnio paparazzi przyłapali Kylie przed modnym klubem The Nice Guy w zachodnim Hollywood. Na imprezie towarzyszyła jej Hailey Baldwin, była dziewczyna Justina Biebera, jednak to nie towarzystwo celebrytki wzbudziło największe emocje.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Uwagę zwrócił bowiem przede wszystkim bardzo seksowny strój, jaki miała na sobie Kylie Jenner. 18-latka wybrała bowiem cielisty, obcisły zestaw marki House of CB, który podkreślił jej ponętne kształty. Szczególnie kontrowersyjna jest górna część tego kombinezonu, złożona ze skrzyżowanych pasów, które odsłoniły biust Jenner.

W takiej stylizacji siostra Kim Kardashian naprawdę była o krok od poważnej wpadki, ale chyba niezbyt się tym przejęła. Na szczęście, odważny strój nie sprawił jej psikusa, a przynajmniej nie wtedy, gdy mogli to uwiecznić na zdjęciach fotografowie.

Podoba Wam się Kylie w takim wydaniu?

 

IN