Magdalena Lamparska przyszła tak ubrana na premierę WŁASNEGO filmu. Powinna zmienić stylistę? [SONDA]

Magdalena Lamparska, gwiazda filmu "Kochaj", na jego warszawską premierę wybrała mocno dyskusyjną kreację. Hit czy kit?
Różowa premiera Ta aktorka przyszła tak ubrana na premierę własnego filmu. Magdalena Lamparska, gwiazda filmu "Kochaj", na jego warszawską premierę wybrała mocno dyskusyjną kreację. Hit czy kit? Magdalena Lamparska, gwiazda filmu "Kochaj", na jego warszawską premierę wybrała mocno dyskusyjną kreację. Hit czy kit? Magdalena Lamparska od kilku lat konsekwentnie pnie się po drabinie show-biznesu. Aktorka, która wcześniej znana była głównie ze swojego burzliwego romansu z Tomaszem Karolakiem, teraz coraz częściej pojawia się w rodzimych produkcjach filmowych. Lamparska jest też jedną z gwiazd niemal w całości kobiecej obsady filmu "Kochaj", którego oficjalna premiera odbyła się we wtorek w Warszawie. Niestety, choć aktorska kreacja Magdaleny Lamparskiej zebrała całkiem pochlebne opinie, to tego samego nie można powiedzieć o kreacji, w której aktorka pojawiła się na premierze swojego nowego filmu! Lamparska na tę okazję wybrała krótką, wydekoltowaną sukienkę w intensywnie różowym kolorze. Choć mini odsłoniło jej ładne nogi, wysmuklone dodatkowo wysokimi szpilkami, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że krój sukienki nie był dla reszty jej sylwetki zbyt korzystny, przez co aktorka wyglądała mniej zgrabnie niż zwykle. A jak Wam podoba się Magdalena Lamparska w takim wydaniu? Ta sukienka to był trafiony wybór?

Magdalena Lamparska od kilku lat konsekwentnie pnie się po drabinie show-biznesu. Aktorka, która wcześniej znana była głównie ze swojego burzliwego romansu z Tomaszem Karolakiem, teraz coraz częściej pojawia się w rodzimych produkcjach filmowych.

Lamparska jest też jedną z gwiazd niemal w całości kobiecej obsady filmu "Kochaj", którego oficjalna premiera odbyła się wczoraj w Warszawie.

Niestety, choć aktorska kreacja Magdaleny Lamparskiej zebrała całkiem pochlebne opinie, to tego samego nie można powiedzieć o kreacji, w której aktorka pojawiła się na premierze swojego nowego filmu!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Lamparska na tę okazję wybrała krótką, wydekoltowaną sukienkę w intensywnie różowym kolorze. Choć mini odsłoniło jej ładne nogi, wysmuklone dodatkowo wysokimi szpilkami, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że krój sukienki nie był dla reszty jej sylwetki zbyt korzystny, przez co aktorka wyglądała mniej zgrabnie niż zwykle.

A jak Wam podoba się Magdalena Lamparska w takim wydaniu? Ta sukienka to był trafiony wybór? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać w komentarzach pod tekstem!

 

IN

Czy podoba Ci się ta kreacja Magdaleny Lamparskiej?