"M jak miłość". Ostatni odcinek przed wakacjami! Co się wydarzy?

"M jak miłość" żegna się z widzami na okres wakacji. Ostatni odcinek przed przerwą już 6 czerwca.
Ostatnie "M jak miłość" przed wakacjami Ostatni odcinek przed przerwą już 6 czerwca W odcinku numer 1230 "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zostanie w końcu doceniona przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Adama (Jacek Kopczyński) - którzy przyznają, że to właśnie dzięki jej pracy kancelaria jeszcze nie upadła. "Bierze na siebie najwięcej, ciągnie najtrudniejsze sprawy Próbowałem ją jakoś odciążyć, ale ona nie chce mojej pomocy..." "Nie mów jej tego, ale czasem myślę, że jest lepsza od nas!" W jaki sposób wspólnicy nagrodzą Martę za jej poświęcenie dla firmy? Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał za to w pracy problemy - przez Janusza Orskiego (Aleksander Sosiński). Asystent Góreckiego uzna, że lepiej pozbyć się konkurencji I gdy Zduński pojawi się w biurze, od razu zapowie: "Gość nie zagrzeje tu długo miejsca... już ja o to zadbam!" Czy Janusz będzie sabotował pracę kolegi - i dopnie swego? Trudne chwile czekają także Izę (Adriana Kalska). Lewińska odwiedzi w końcu grób kobiety, którą zabił jej ojciec: Katarzyny Góreckiej... A Marcin (Mikołaj Roznerski) pojedzie na cmentarz razem z ukochaną i spróbuje namówić dziewczynę, by posunęła się o krok dalej. "Rodzina tu przychodzi, odwiedza grób I możesz się z nimi skontaktować, jeśli tylko chcesz..." "Nie chcę! To bez sensu, nie Boję się reakcji tych ludzi... Co ja im powiem? Że chcę ich przeprosić za mojego ojca?" "Kto wie, może to właśnie by ci pomogło? Nie dowiemy się, jeśli nie sprawdzimy..." Tymczasem Olga (Katarzyna Grabowska) przyjedzie na grób matki razem ze swoim ojcem Czy oboje spotkają się z Izą i Marcinem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory.

W odcinku numer 1230 "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zostanie w końcu doceniona przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Adama (Jacek Kopczyński) - którzy przyznają, że to właśnie dzięki jej pracy kancelaria jeszcze nie upadła.

Bierze na siebie najwięcej, ciągnie najtrudniejsze sprawy Próbowałem ją jakoś odciążyć, ale ona nie chce mojej pomocy...
Nie mów jej tego, ale czasem myślę, że jest lepsza od nas!

W jaki sposób wspólnicy nagrodzą Martę za jej poświęcenie dla firmy?

Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał za to w pracy problemy - przez Janusza Orskiego (Aleksander Sosiński). Asystent Góreckiego uzna, że lepiej pozbyć się konkurencji I gdy Zduński pojawi się w biurze, od razu zapowie:

Gość nie zagrzeje tu długo miejsca... już ja o to zadbam!

Czy Janusz będzie sabotował pracę kolegi - i dopnie swego?

Trudne chwile czekają także Izę (Adriana Kalska). Lewińska odwiedzi w końcu grób kobiety, którą zabił jej ojciec: Katarzyny Góreckiej... A Marcin (Mikołaj Roznerski) pojedzie na cmentarz razem z ukochaną i spróbuje namówić dziewczynę, by posunęła się o krok dalej.

Rodzina tu przychodzi, odwiedza grób I możesz się z nimi skontaktować, jeśli tylko chcesz...
Nie chcę! To bez sensu, nie Boję się reakcji tych ludzi... Co ja im powiem? Że chcę ich przeprosić za mojego ojca?
Kto wie, może to właśnie by ci pomogło? Nie dowiemy się, jeśli nie sprawdzimy..


Tymczasem Olga (Katarzyna Grabowska) przyjedzie na grób matki razem ze swoim ojcem Czy oboje spotkają się z Izą i Marcinem? Ciekawych zapraszamy przed telewizory

Więcej o:
Komentarze (4)
"M jak miłość". Ostatni odcinek przed wakacjami! Co się wydarzy?
Zaloguj się
 • Gość: Fifi

  0

  Marta to glupia dziwka

 • Gość: Mikka

  0

  A dlaczego w programie pisze ze jutro też jest ,,M jak miłość,,?

 • 1234qwerty

  0

  No i proszę 3 miechy przerwy ale abonament na powtórkową nie zmniejszony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX