Jarosław Kuźniar odszedł z "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto go zastąpi

Jarosław Kuźniar niespodziewanie ogłosił, że odchodzi z "DD TVN". W roli prowadzącego poranne pasmo ma go zastąpić Andrzej Sołtysik.
Wiadomo, kto zastąpi Kuźniara w TVN Jarosław Kuźniar niespodziewanie ogłosił, że odchodzi z "DD TVN" Jarosław Kuźniar niespodziewanie ogłosił, że odchodzi z "DD TVN". W roli prowadzącego poranne pasmo ma go zastąpić Andrzej Sołtysik. Jarosław Kuźniar w poniedziałek oświadczył, że po zaledwie kilku miesiącach żegna się z "DD TVN". Zastąpić ma go Andrzej Sołtysik, który prowadził już ten program w latach 2007-2012. Wcześniej pełnił też funkcję rzecznika prasowego TVN. Kuźniar, zanim został został prowadzącym "DD TVN" u boku Anny Kalczyńskiej, zajmował się tematyką polityczną. Teraz zapowiedział powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Według informatorów Gazety.pl będzie pracował dla Onetu. Zastąpienie Kuźniara Sołtysikiem to dobra decyzja? A może widzielibyście kogoś innego w roli prowadzącego "DD TVN"?

Jarosław Kuźniar w poniedziałek oświadczył, że po zaledwie kilku miesiącach żegna się z "DD TVN". Zastąpić ma go Andrzej Sołtysik, który prowadził już ten program w latach 2007-2012. Wcześniej pełnił też funkcję rzecznika prasowego TVN.

Kuźniar, zanim został został prowadzącym "DD TVN" u boku Anny Kalczyńskiej, zajmował się tematyką polityczną. Teraz zapowiedział powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Według informatorów Gazety.pl będzie pracował dla Onetu.

Zastąpienie Kuźniara Sołtysikiem to dobra decyzja? A może widzielibyście kogoś innego w roli prowadzącego "DD TVN"?

WJ

Więcej o:
Komentarze (51)
Jarosław Kuźniar odszedł z "Dzień Dobry TVN". Już wiadomo, kto go zastąpi
Zaloguj się
 • Gość: mala2424

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Jarku proszę nie zwracać uwagi na nieżyczliwe wpisy, to po prostu zazdrość. Po tych wypocinach widać, że nie dorastają Panu do pięt. Życzyła bym sobie większej liczby tak błyskotliwych facetów jak Pan.
  Odnośnie artykułu, uważam, że słuszna decyzja. Pozdrawiam.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Nareszcie TV uwolni sie od gniota

 • Gość: Stały widz

  Oceniono 2 razy 2

  Kuzniar wracaj do Wstajesz i wiesz jesteś zbyt ambitny DDTVN Plotki kawa i czy się uśmiechała a może to nie był umiech a usmiech przez lzy bo sie rozstaja ?????? Te tematy nie dla ciebie CZEKAMY NA CIEBIE W TVN 24 05:55 WRACAJ DO POLITYKI

 • pan_pies

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda:/

 • Gość: darek1m

  Oceniono 1 raz 1

  Kuźniar to już żenada prawdziwa. Już niż całkowicie mu odjechało jak noblscie Bolesławowi Nadętemu!!! Taż uważa, że jaszcze ktoś chce o słuchać.

 • Gość: Hanka

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Jarku! Słuszna decyzja. Cieszę się. DD TVN to program nie dla takich pereł jak Pan. Czekam do września, do zobaczenia na onet.pl. Pozdrawiam serdecznie

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  szkoda że go wywalili z tvn 24 bo to b. dobry dziennikarz. w DDtvn on się marnował. szkoda że odchodzi. ktoś w stacjibardzogo nie lubi.

 • Gość: kryjan

  0

  Przestałam oglądać program Wstajesz i wiesz od czasu kiedy Pana nie ma, tera jest taki nijaki. Była Pan w tym świetny, a szefostwo zbytnio poddało się fajterom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX