Doda z największym dekoltem pokazu. Nas zaciekawiło, obok kogo siedziała. Patrzcie na minę!

Doda najnowszą kolekcję duetu Paprocki&Brzozowski oglądała w pierwszym rzędzie w towarzystwie... Mai Sablewskiej.
Doda obok Sablewskiej Doda z największym dekoltem pokazu. Nas zaciekawiło, obok kogo siedziała. Doda najnowszą kolekcję duetu Paprocki&Brzozowski oglądała w pierwszym rzędzie w towarzystwie nikogo innego, tylko... Mai Sablewskiej. Doda najnowszą kolekcję duetu Paprocki&Brzozowski oglądała w pierwszym rzędzie w towarzystwie... Mai Sablewskiej. Doda na pokaz wybrała efektowną sukienkę eksponującą nogi i biust. Walory gwiazdy mogliśmy podziwiać nie pierwszy raz, dlatego nasza uwaga szybko przeniosła się na coś innego. A raczej na kogoś - wokalista siedziała obok swojej byłej menedżerki Mai Sablewskiej! Niegdyś najlepsze przyjaciółki, później rywalki, od jakiegoś czasu znów mają poprawne stosunki. Czy to, że siedziały razem, to przypadek? Nietęga mina wokalistki może sugerować, że tak, ale z drugiej strony, mogło być to tylko niefortunne ujęcie.

Doda na pokaz wybrała efektowną sukienkę eksponującą nogi i biust. Walory gwiazdy mogliśmy podziwiać nie pierwszy raz, dlatego nasza uwaga szybko przeniosła się na coś innego. A raczej na kogoś - wokalista siedziała obok swojej byłej menedżerki Mai Sablewskiej!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Niegdyś najlepsze przyjaciółki, później rywalki, od jakiegoś czasu znów mają poprawne stosunki. Czy to, że siedziały razem, to przypadek? Nietęga mina wokalistki może sugerować, że tak, ale z drugiej strony, mogło być to tylko niefortunne ujęcie ;) Jak myślicie?

EK