Amber Heard po wizycie w sądzie płakała. Dzień później spotkała się z prawnikiem. Uśmiech nie znikał z jej twarzy

Amber Heard i Johnny Depp mogą mieć przed sobą długą i ciężką batalię rozwodową, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie aktorce wrócil dobry nastrój.
Uśmiechnięta Heard Amber Heard po wizycie w sądzie płakała. Później spotkała się z prawnikiem. Amber Heard i Johnny Depp mogą mieć przed sobą długą i ciężką batalię rozwodową, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie aktorce wrócił dobry nastrój. Amber Heard i Johnny Depp mogą mieć przed sobą długą i ciężką batalię rozwodową, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie aktorce wrócił dobry nastrój. Rozwód Amber Heard i Johnny'ego Deppa to jeden z najgłośniejszych skandali w show biznesie w ostatnich miesiącach. Aktorska para, która powiedziała sobie sakramentalne "tak" zaledwie 15 miesięcy temu, rozstaje się w bardzo napiętej atmosferze, a oskarżająca Deppa o stosowanie przemocy Heard dostała nawet ostatnio prawną ochronę przed mężem. Wygląda na to, że pozytywny wyrok sądu, który zakazał gwiazdorowi zbliżanie się do aktorki, dobrze wpłynął na jej samopoczucie. Po rozprawie paparazzi przyłapali wprawdzie zapłakaną Heard w aucie, ale już dzień później aktorka tryskała dobrym humorem. Fotografowie spotkali Heard aktorkę, kiedy wychodziła z koleżanką z kilkugodzinnego spotkania z prawnikami. Amber Heard pojawiła się na nim bez makijażu, a na jej twarzy nie było już widać śladów ataku, jakiego rzekomo miał się na niej dopuścić Johnny Depp. Wizyta u prawników musiała przebiec pomyślnie, bo aktorka wydawała się być w doskonałym humorze, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Jesteście ciekawi, jak potoczy się ta sprawa dalej?

Rozwód Amber Heard i Johnny'ego Deppa to jeden z najgłośniejszych skandali w show biznesie w ostatnich miesiącach. Aktorska para, która powiedziała sobie sakramentalne "tak" zaledwie 15 miesięcy temu, rozstaje się w bardzo napiętej atmosferze, a oskarżająca Deppa o stosowanie przemocy Heard dostała nawet ostatnio prawną ochronę przed mężem.

Wygląda na to, że pozytywny wyrok sądu, który zakazał gwiazdorowi zbliżanie się do aktorki, dobrze wpłynął na jej samopoczucie. Po rozprawie paparazzi przyłapali wprawdzie zapłakaną Heard w aucie, ale już dzień później aktorka tryskała dobrym humorem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Fotografowie spotkali Heard aktorkę, kiedy wychodziła z koleżanką z kilkugodzinnego spotkania z prawnikami. Amber Heard pojawiła się na nim bez makijażu, a na jej twarzy nie było już widać śladów ataku, jakiego rzekomo miał się na niej dopuścić Johnny Depp. Wizyta u prawników musiała przebiec pomyślnie, bo aktorka wydawała się być w doskonałym humorze, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.

Jesteście ciekawi, jak potoczy się ta sprawa dalej?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (85)
Amber Heard po wizycie w sądzie płakała. Dzień później spotkała się z prawnikiem. Uśmiech nie znikał z jej twarzy
Zaloguj się
 • Gość: Gostka

  Oceniono 5 razy 5

  Johnny pewnie teraz żałuje, że zostawił Vanessę.

 • Gość: bacha

  Oceniono 4 razy 2

  Do wszystkich którzy jej bronią -naprawdę tak wygląda ofiara przemocy domowej?

 • Gość: joł

  Oceniono 4 razy 2

  ona jest psycholką z filmu Gone Girl

 • Gość: www

  Oceniono 4 razy 2

  Vanessa nie ma powodu, zeby bronić faceta, który by się nad nią przez lata znęcał, dlatego wierzę w jej oświadczenie, ze Depp podczas ich 14. letniego związku nigdy nie podniósł na nią ręki, co jest jednoznaczne z tym, ze nie mógł znęcać się nad Amber. Znęcanie się nad drugim człowiekiem nie zdarza się przypadkiem i znienacka, to pewna zwyrodniała cecha charakteru, a Depp jej nie posiada, raczej odwrotnie, jest wrażliwą dupa wołową, która dała się wmanewrować głupiej pindzie. Jest to wiarygodne również dlatego, ze zaraz po po rzekomym "incydencie" Amber wrzuciła do sieci fotki ze spotkania z przyjaciółmi, gdzie była rozradowana i na pewno bez siniaków na twarzy. Zdjęcie zniknęło gdy postanowiła zgłosić doniesienie o pobicie.
  Słaba aktorka kariery w Hollywood nie zrobi, póki co zainteresowanie jej osobą wynikało z bycia z Deppem, wiec marzy jej się rozwód z orzekaniem o wienie i wysokie alimenty, bo jak widać sam podziął majątku to za mało.
  Amber zapomina o jednym, Hollywood wybacza różne rzeczy, ale nie jak podkłada się świnię "królowi sceny". Depp jest w Hollywoodi w Europie kochany nie tylko za genialne role, ale tez za to jakim jest człowiekiem, i tu się Amber przeliczyła...
  Swoją drogą, jak się ludzie potrafią zeszmacić dla kasy, której i tak mają i jeszcze dostaną, w tym przypadku przy rozwodzie, dużo...

 • Gość: Gustav

  Oceniono 3 razy 1

  Kręci loda - prawnikowi....

 • Gość: Gość z rana

  Oceniono 3 razy 1

  Money, money, money... :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX