Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Córka aktora wrzuca zdjęcie z dzieciństwa i wymowny komentarz

Lily-Rose Depp pośrednio zabrała głos w sprawie pobicia Amber Heard przez jej ojca Johnny'ego Deppa. Nie ma wątpliwości, że nie daje wiary w wersję żony aktora.

Czy Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie poczekać za pewne do końca procesu sądowego. Niemniej jednak bliscy aktora nie wierzą w jego winę. Ostatnio oficjalne oświadczenie wydała była żona gwiazdora - Vanessa Paradis. Zapewniła ona, że Depp nigdy nie podniósł na nią ręki. Głos zabrała również pierwsza żona aktora.

Teraz jego córka pośrednio wypowiedziała się o całej sprawie. Pośrednio, ponieważ Lily-Rose Depp wrzuciła na Instagram jedynie zdjęcie z dzieciństwa razem z ojcem, które jednak podpisała w zanczący sposób:

Mój tata jest najsłodszym i najukochańszym człowiekiem jakiego znam. Jest najwspanialszym z możliwych ojców dla mnie i mojego młodszego brata. Kto go zna, powie to samo - napisała córka Deppa.

Amber Heard nie udało się zdobyć akceptacji rodziny Johnny'ego Deppa. Według medialnych doniesień, siostry aktora, jego matka, a także przede wszystkim Lily-Rose, które nie znosiły nowej ukochanej Deppa. Heard bliższą więź nawiązać miała jedynie z bratem Lily-Rose - 14-letnim Jackiem.

ZI