Vanessa Paradis broni Deppa. "Nigdy nie podniósł na mnie ręki". Włączyła się też pierwsza żona aktora

Amber Heard złożyła wniosek o zakaz zbliżania się dla męża, argumentując to rzekomo stosowaną wobec niej przemocą. Była partnerka aktora nazwała te oskarżenia "oburzającymi" i zapewniła, że w trakcie ich trwającego 14 lat związku, aktor nigdy nie podniósł na nią ręki.
Vanessa Paradis broni Deppa Włączyła się też pierwsza żona aktora Amber Heard złożyła wniosek o zakaz zbliżania się dla męża, argumentując to rzekomo stosowaną wobec niej przemocą. Była partnerka aktora, Vanessa Paradis, nazwała te oskarżenia "oburzającymi" i zapewniła, że w trakcie ich trwającego 14 lat związku, aktor nigdy nie podniósł na nią ręki. Amber Heard na początku tygodnia złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Trwające 15 miesięcy małżeństwo miało się zakończyć przez "różnice nie do pogodzenia". Cztery dni później aktorka wyznała, że Johnny Depp wielokrotnie stosował wobec niej przemoc. Jako dowód przedstawiła zdjęcie obrażeń twarzy. Aktorka miała ucierpieć w wyniku sobotniej kłótni, która zakończyła się rzuceniem w nią telefonem. Z siniakiem na policzku pojawiła się w piątek (tydzień po incydencie) w sądzie, gdzie udało się jej uzyskać zakaz zbliżania się dla małżonka. - Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie uderzając mnie z wielką siłą w policzek i oko. Kiedy usiłowałam wstać z kanapy, zaczął mnie ciągnąć za włosy. Wciąż krzyczał na mnie, bił i gwałtownie chwytał za twarz - zeznała w sądzie dodając, że nie był to pierwszy i jedyny akt przemocy Deppa wobec niej. Johnny Depp, zanim wziął ślub z trzydziestoletnią aktorką, przez 14 lat był w nieformalnym związku z Vanessą Paradis. Aktor i piosenkarka mają dwójkę dzieci, 17-letnią Lilly-Rose i 14-letniego Jacka. Paradis postanowiła odnieść się do sprawy. Portal TMZ opublikował list jej autorstwa, w którym podważa wiarygodność oskarżeń Heard. "Johhny Depp jest ojcem moich dzieci, to wrażliwy, kochany i kochający człowiek. Z pełnym przekonaniem uważam, że ostatnie zarzuty, które padły pod jego adresem, są oburzające. Przez wszystkie nasze wspólne lata nigdy nie podniósł na mnie ręki. To, co o nim teraz słyszę, zupełnie nie pasuje do człowieka, z którym spędziłam tyle wspaniałych lat" - napisała. Portal TMZ powołuje się również na słowa pierwszej żony aktora, Lori Anne Allison (byli małżeństwem od 1983 do 1985 roku), która też ma być mocno zaskoczona wyznaniem Heard. - Nigdy nie podniósłby ręki na kobietę, on nie jest w ogóle zdolny do tego, żeby krzywdzić innych ludzi. Na mnie nigdy nawet nie krzyczał - cytuje pierwszą żonę Deppa portal. Depp może nadal liczyć na wsparcie wiernych fanów. Spora część z nich uznała zeznania Amber Heard za mało wiarygodne. Dowodem ma być fakt, że kiedy policja przyjechała do domu pary po rzekomym sobotnim incydencie z telefonem, na twarzy aktorki nie było widać żadnych oznak przemocy, a ona sama nie chciała składać zeznań. Dzień później aktorka została oznaczona na zdjęciu na Instagramie, na którym uśmiecha się podczas spotkania z przyjaciółmi. Na jej twarzy nie ma siniaków, które miały powstać w wyniku ataku telefonem. Zdjęcie zostało skasowane w piątek, kiedy Amber pojawiła się w sądzie.

Amber Heard na początku tygodnia złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Trwające 15 miesięcy małżeństwo miało się zakończyć przez "różnice nie do pogodzenia". Cztery dni później aktorka wyznała, że Johnny Depp wielokrotnie stosował wobec niej przemoc. Jako dowód przedstawiła zdjęcie obrażeń twarzy. Aktorka miała ucierpieć w wyniku sobotniej kłótni, która zakończyła się rzuceniem w nią telefonem. Z siniakiem na policzku pojawiła się w piątek (tydzień po incydencie) w sądzie, gdzie udało się jej uzyskać zakaz zbliżania się dla małżonka.

Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie uderzając mnie z wielką siłą w policzek i oko. Kiedy usiłowałam wstać z kanapy, zaczął mnie ciągnąć za włosy. Wciąż krzyczał na mnie, bił i gwałtownie chwytał za twarz - zeznała w sądzie dodając, że nie był to pierwszy i jedyny akt przemocy Deppa wobec niej.

Johnny Depp, zanim wziął ślub z trzydziestoletnią aktorką, przez 14 lat był w nieformalnym związku z Vanessą Paradis. Aktor i piosenkarka mają dwójkę dzieci, 17-letnią Lilly-Rose i 14-letniego Jacka. Paradis postanowiła odnieść się do sprawy. Portal TMZ opublikował list jej autorstwa, w którym podważa wiarygodność oskarżeń Heard.

Johhny Depp jest ojcem moich dzieci, to wrażliwy, kochany i kochający człowiek. Z pełnym przekonaniem uważam, że ostatnie zarzuty, które padły pod jego adresem, są oburzające. Przez wszystkie nasze wspólne lata, nigdy nie podniósł na mnie ręki. To, co o nim teraz słyszę, zupełnie nie pasuje do człowieka, z którym spędziłam tyle wspaniałych lat - napisała.

List Vanessy Paradis Screen z TMZ.com

Portal TMZ powołuje się również na słowa pierwszej żony aktora, Lori Anne Allison (byli małżeństwem od 1983 do 1985 roku), która też ma być mocno zaskoczona wyznaniem Heard.

Nigdy nie podniósłby ręki na kobietę, on nie jest w ogóle zdolny do tego, żeby krzywdzić innych ludzi. Na mnie nigdy nawet nie krzyczał - cytuje pierwszą żonę Deppa portal.

Depp może nadal liczyć na wsparcie wiernych fanów. Spora część z nich uznała zeznania Amber Heard za mało wiarygodne. Dowodem ma być fakt, że kiedy policja przyjechała do domu pary po rzekomym sobotnim incydencie z telefonem, na twarzy aktorki nie było widać żadnych oznak przemocy, a ona sama nie chciała składać zeznań. Dzień później aktorka została oznaczona na zdjęciu na Instagramie, na którym uśmiecha się podczas spotkania z przyjaciółmi. Na jej twarzy nie ma siniaków, które miały powstać w wyniku ataku telefonem. Zdjęcie zostało skasowane w piątek, kiedy Amber pojawiła się w sądzie.

 

EK

Więcej o:
Komentarze (49)
Vanessa Paradis broni Deppa. "Nigdy nie podniósł na mnie ręki". Włączyła się też pierwsza żona aktora
Zaloguj się
 • Gość: Blabla

  Oceniono 7 razy 5

  Poczytajcie na zagranicznych portalach i w gazetach,tam mają więcej info. Laska zgrywa i tyle,bo nawet policja twierdzi ze w dniu zgłoszenia awantury laska sincow nie miała, następnego dnia dodała sweet focie z imprezki,a 3 dni później since wyszły.

 • Gość: Ala

  Oceniono 8 razy 2

  obie zapomniały,że lata branie narkotyków i alkohol nie idą w parze do rozumu.
  Obie ex przeciwko młodej pani Deep

 • Gość: Natalka

  Oceniono 10 razy 2

  Taak. Ciekawe czy Katie Moss się wypowie. Ona chyba będzie miała odmienne zdanie. Wtedy Depp nie był taki grzeczny. Ćpali, awanturowali się, demolowali pokoje hotelowe, Depp został zatrzymany przez policje. Moss sama wspominała, że Depp lubi przemoc. Zmienił się, gdy urodziło mu się dwoje dzieci - jak opowiadał sam w wywiadach. Zresztą nie dziwię się, że Paradis broni Deppa - na do widzenia dostała od niego 150 milinów i dom we Francji. Jak był taki cudny i kochany - to dlaczego się rozstali? Żona Billa Cosby'ego też do pewnego momentu wierzyła w niewinnośc męża.

 • Gość: topiramax

  Oceniono 3 razy 1

  Gibsona też nie podejrzewalam że to taka szuja. Co do p. Deppa zwracam uwagę że alkohol robi z mózgiem ludzkim rzeczy okropne. Pani Vanessa nie zna takiego eksmęża bo minęły wieki od ich poznania. Chciałabym wierzyć że to tylko i tryga.

 • six_a

  Oceniono 9 razy 1

  a co te panie mogą wiedzieć o aktualnych zdarzeniach? siedziały w szafie w ich sypialni, że tak dobrze poinformowane?

 • Gość: 333mmm

  Oceniono 2 razy 0

  swoja droga to ironia losu z vanessa byl 14lat w zwazku, dorobili sie 2 dzieci i zadnego slubu, a pozal amber i od razu slub bez intercyzy i rozwod po 15miesiacach... czy woda i hera mu ten mozg calkiem wyzarly... gdzie prawda nie wiadomo ale glupota deepa zbiera zniwo...

 • Gość: ilchi

  0

  Nie wnikam jak bylo, ale z tym sinikiem to troce sciema. Spadlam kiedys z wysokich schodow i uderzylam glowa w kamienna posadzke i potluklam sobie solidnie twarz tak, ze opuchniete oko nie otwieralo sie przez dwa dni. Ale po 10 dniach twarz wygladala normalnie wiec nie sadze, by jej siniak utrzymywal sie przez tydzien.

 • Dariusz B

  0

  Jak człowiek oskarżany przez kobietę o pobicie ma się bronić gdy nie ma świadków? No jak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX