Magda Gessler w kombinezonie sportowym. ZESZCZUPLAŁA? Fani pod wrażeniem: Talia osy, bombowa figura

Magda Gessler w kombinezonie rajdowym prezentowała się nadzwyczaj korzystnie. Jej fani na Facebooku również byli pod wrażeniem.
Gessler w kombinezonie. ZESZCZUPLAŁA? Fani pod wrażeniem: Talia osy, bombowa figura Magda Gessler w kombinezonie rajdowym prezentowała się nadzwyczaj korzystnie. Jej fani na Facebooku również byli pod wrażeniem. Magda Gessler i rajdy samochodowe to - wydawałoby się - dwie odmienne rzeczywistości. Restauratorka jednak nie raz udowadniała, że nie boi się wyzwań. Na Facebooku pokazała, jak wygląda w kombinezonie rajdowca. Uwagę zwraca szczupła sylwetka Magdy Gessler. Zasługa kombinezonu czy diety? Tego nie wiadomo. Fanom bardzo spodobały się najnowsze zdjęcia Magdy Gessler. "Cudownie Pani wygląda, nie wiem dlaczego ukrywa się Pani w takich obszernych kreacjach"; "W tym kombinezonie figura bombowa !:-)"; "A to dopiero rewolucja Pani Magdy, po prostu pięknie w sportowym stylu"; "Pięknie Pani wygląda, normalnie talia osy, SUPER" - pisali na Facebooku. Kombinezon może optycznie wyszczuplać ze względu na pomarańczowe wykończenia po bokach, ale to i tak nie zmienia faktu, że Magda Gessler świetnie się prezentuje w obcisłym kombinezonie. Besos, pani Magdo!

Magda Gessler i rajdy samochodowe to - wydawałoby się - dwie odmienne rzeczywistości. Restauratorka jednak nie raz udowadniała, że nie boi się wyzwań. Na Facebooku pokazała, jak wygląda w kombinezonie rajdowca. Uwagę zwraca szczupła sylwetka Magdy Gessler. Zasługa kombinezonu, czy diety? Tego nie wiadomo.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY GESSLER >>

Fanom bardzo spodobały się najnowsze zdjęcia Magdy Gessler.

Cudownie Pani wygląda, nie wiem dlaczego ukrywa się Pani w takich obszernych kreacjach.
W tym kombinezonie figura bombowa !:-)
A to dopiero rewolucja Pani Magdy, po prostu pięknie w sportowym stylu
Pięknie Pani wygląda, normalnie talia osy, SUPER - pisali na Facebooku.

Kombinezon może optycznie wyszczuplać ze względu na pomarańczowe wykończenia po bokach, ale to i tak nie zmienia faktu, że Magda Gessler świetnie się prezentuje w obcisłym kombinezonie. Besos, pani Magdo!

JZ