Marika żałuje, że ścięła włosy? "Zupełnie tego nie planowałam". Nie tylko fani są zawiedzeni. "Nawet moi najbliższi...". Ups!

Marika dała się poznać swoim fanom jako osoba bardzo żywiołowa i dość nieprzewidywalna. Jednak do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były piękne blond włosy. Żałuje, że je obcięła? Chyba trochę tak.

Marika jeszcze na swoim ślubie, który odbył się w marcu, miała piękne, blond włosy. Ale niedługo potem zaskoczyła fanów metamorfozą. Krótka, asymetryczna fryzura nie spodobała się internautom. Uważali, że cięcie jest zbyt awangardowe, a piosenkarce bardziej pasowały jasne loki.

W wywiadzie dla portalu "Wirtualna Polska", Marika przyznała, że jej decyzja nie była do końca przemyślana, a efekt przemiany nie do końca przypadł do gustu nawet jej bliskim.

Jestem dość szaloną osobą, zupełnie tego nie planowałam. Nie była to przemyślana decyzja, raczej kwestia kaprysu - powiedziała Marika. - Poszłam do fryzjera, który jest wizjonerem. Nawet moi najbliżsi mieli do mnie trochę żalu, kiedy wkroczyłam w takiej fryzurze do domu.

Cóż, to tylko włosy, odrosną. Przynajmniej taką mamy nadzieję ;)

JM