Amber Heard z sądu wyszła z kamienną twarzą, ale w samochodzie... "Rozsypała się na kawałki". Aż przykro patrzeć na te zdjęcia

Amber Heard po przesłuchaniu przez sąd nie wytrzymała, i wchodząc do samochodu, wybuchnęła płaczem.
Amber Heard po wyjściu z sądu płakała Amber Heard po przesłuchaniu przez sąd nie wytrzymała Amber Heard po przesłuchaniu przez sąd nie wytrzymała, i wchodząc do samochodu, wybuchnęła płaczem. Amber Heard w piątek została przesłuchana przez sąd w Los Angeles. Szczegółowo opisała, w jaki sposób Johnny Depp znęcał się nad nią. Kiedy wychodziła z budynku, na jej twarzy wyraźnie widać było siniaki, jakie miały powstać po tym, jak gwiazdor rzekomo rzucił w nią telefonem. Amber Heard była spokojna, ale kiedy wsiadła do samochodu, rozpłakała się. - Dosłownie rozsypała się na kawałki - skomentował tmz.com. "Daily Mail" przytacza fragmenty jej zeznań. "Często zachowywał się jak paranoik, przerażał mnie swoimi wybuchami i wiele razy udowadniał, że stanowi fizyczne zagrożenie i/lub zagraża mojemu życiu. Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie, uderzając mnie z wielką siłą w policzek i oko. Kiedy usiłowałam wstać z kanapy, zaczął mnie ciągnąć za włosy. Wciąż krzyczał na mnie, bił i gwałtownie chwytał za twarz" - czytamy. Powiedziała też, że skończyło się to dopiero wtedy, kiedy przybył na pomoc przyjaciel, którego wezwała SMS-em. Serwis podaje, że policja nie znalazła jednak dowodów przestępstwa, choć Amber Heard zrobiła sobie zdjęcie po tym, jak miała zostać uderzona przez męża. Ostatecznie jednak Johnny Depp otrzymał zakaz zbliżania się do Amber Heard na odległość mniejszą niż 100 jardów (ok. 91 metrów) do czasu kolejnego przesłuchania, które planowane jest na koniec czerwca. Tego dnia kiedy Amber Heard była przesłuchiwana, Johnny Depp ze swoim zespołem The Hollywood Vampires występował w Portugalii na festiwalu rockowym. Gwiazdor dostał ogromne wsparcie od fanek, które wyrażały swoje przywiązanie do niego hasłami "Moje serce bije dla ciebie" czy "Kocham cię na zawsze".

Amber Heard w piątek została przesłuchana przez sąd w Los Angeles. Szczegółowo opisała, w jaki sposób Johnny Depp znęcał się nad nią. Kiedy wychodziła z budynku, na jej twarzy wyraźnie widać było siniaki, jakie miały powstać po tym, jak gwiazdor rzekomo rzucił w nią telefonem. Amber Heard była spokojna, ale kiedy wsiadła do samochodu, rozpłakała się.

Dosłownie rozsypała się na kawałki - skomentował tmz.com.

Amber HeardJUL/X17online.com / JUL/X17online.com

"Daily Mail" przytacza fragmenty jej zeznań.

Często zachowywał się jak paranoik, przerażał mnie swoimi wybuchami i wiele razy udowadniał, że stanowi fizyczne zagrożenie i/lub zagraża mojemu życiu.
Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie uderzając mnie z wielką siłą w policzek i oko. Kiedy usiłowałam wstać z kanapy, zaczął mnie ciągnąć za włosy. Wciąż krzyczał na mnie, bił i gwałtownie chwytał za twarz - czytamy.

Powiedziała też, że skończyło się to dopiero wtedy, kiedy przybył na pomoc przyjaciel, którego wezwała SMS-em.

Serwis podaje, że policja nie znalazła jednak dowodów przestępstwa, choć Amber Heard zrobiła sobie zdjęcie po tym, jak miała zostać uderzona przez męża. Ostatecznie jednak Johnny Depp otrzymał zakaz zbliżania się do Amber Heard na odległość mniejszą, niż 100 jardów (ok. 91 metrów) do czasu kolejnego przesłuchania, które planowane jest na koniec czerwca.

Tego dnia kiedy Amber Heard była przesłuchiwana, Johnny Depp ze swoim zespołem The Hollywood Vampires występował w Portugalii na festiwalu rockowym. Gwiazdor dostał ogromne wsparcie od fanek, które wyrażały swoje przywiązanie do niego hasłami "Moje serce bije dla ciebie" czy "Kocham cię na zawsze".

JZ

Więcej o:
Komentarze (157)
Amber Heard z sądu wyszła z kamienną twarzą, ale w samochodzie... "Rozsypała się na kawałki". Aż przykro patrzeć na te zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: Anna bez Domna

  Oceniono 7 razy 5

  Według badań Uniwersytetu w Turku (Finlandia) obie płcie są jednakowo predysponowane do agresji. I testosteron nie ma tu nic wspólnego z agresją. Agresja kobiet jest bardziej perfidna bo trafia prosto w serce faceta. Pobicie, oplucie, zgnojenie, wszelkie formy pognębienia, obmowa, fałszywe oskarżenia o pedofilię, molestowanie, przemoc to tylko zajawka arsenału tych niewiniątek.
  Jeżeli przejdzie to konwencja przeciw przemocy wobec kobiet - to biada facetom.
  Chodzi o to by w jakiejkolwiek relacji kobieta-mężczyzna postawić faceta na dzień dobry w pozycji przegranej. Postawić go w pozycji jako potencjalnego przestępcę, brutala i oprawcę. Chodzi oto by facet się bał. Żeby bał się cokolwiek egzekwować - czy to w pracy czy w małźeństwie. A szczególnie chodzi o seks. To kobieta decyduje o swojej waginie. Niewymuszona dystrybutorka waginalnych rozkoszy. Dochodzi do kryzysu w małżeństwie i spokojny facet, który jest ofiarą swojej żony, nie ma żadnych szans. Podczas rozwodu baba bezpodstawnie skarży męża o pedofilię i o przemoc. Konsekwencje - baba zabiera dom, i dziecko, facetowi zostają tylko alimenty. Podobnie będzie z właścicielem firmy, współpracownikiem itd. Facet nie będzie miał szans. Baba będzie podrywała szefa, jak on odmówi, to ona oskarży go o molestowanie i przemoc.
  Szef będzie chciał egzekwować wykonywanie obowiązków zawodowych - to ona oskarży go o molestowanie i przemoc. Facet nie ma szans.
  Welcome in woman world.

 • Gość: Blabla

  Oceniono 5 razy 5

  Czy to nie ona załatwiała fałszywe dokumenty dla swoich psów? Aktoreczka i tyle,stulowa pod sądem na wdowke, ustawka z paparazzi. ..zenua

 • ateofi

  Oceniono 13 razy 5

  Wow, lepsza z niej aktorka niż sądziłam. Ciekawe, ile kasy wyłudzi od Deppa swoim aktorstwem w sądzie?!

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 5

  Może to taka gra aktorska?? W końcu to jest jej zawód! Jakoś nie wierzę, ż Depp ją pobił - myślę, że chce wyciągnąć forsę. 15 miesięcy... w sam raz na rozwód jak się chce dorobić... To nie w stylu Deppa...

 • flow

  Oceniono 11 razy 5

  pamietajcie tez,ze ona jest aktorka.
  Z Vanessa byli razem przez tyle lat i nic na takie temat nie slyszano..

 • zum

  Oceniono 6 razy 4

  W zasadzie prawie mnie przekonała, prawie, kiecka mogłaby ujść, bo z butami przesadziła, chyba jej agentka od PR poleciała w podskokach do jakiegoś przytułku i pożyczyła od ofiary przemocy domowej.

 • Gość: rosielhoznadzor

  Oceniono 4 razy 4

  johnny no i po co ci to było chłopie... przecież takich suk możesz mieć na pęczki, ale dlaczego chcesz im oddawać swój majątek...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX