Sylwia Grzeszczak PIERWSZY RAZ po porodzie! Kiedy wyszła na scenę... Ale sylwetka! Suknia podkreśliła każdy jej centymetr

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę! Podczas Polsat Superhit Festiwalu w Sopocie, piosenkarka wykonała m.in. swój hit "Księżniczka". Jak się przy tym prezentowała?
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę Suknia podkreśliła każdy jej centymetr Sylwia Grzeszczak urodziła córkę i na jakiś czas wycofała się z koncertowania. Teraz powróciła na scenę występem na Polsat Superhit Festiwalu w Sopocie. Sylwia Grzeszczak urodziła córkę i na jakiś czas wycofała się z koncertowania. Wreszcie wróciła. I to w jakim wydaniu! Nowa fryzura, piękna, czarna suknia od Violi Piekut, a do tego wspaniała sylwetka... Na ten koncert warto było czekać. Podczas Polsat Superhit Festiwalu w Sopocie, piosenkarka wykonała m.in. swój hit "Księżniczka". Gwiazda zabrała ze sobą do Sopotu córkę, udało jej się więc wspaniale połączyć obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. A my nie mamy wątpliwości, że macierzyństwo jej służy. Prezentuje się doskonale!

Sylwia Grzeszczak urodziła córkę i na jakiś czas wycofała się z koncertowania. Wreszcie wróciła. I to w jakim wydaniu! Nowa fryzura, piękna, czarna suknia od Violi Piekut, a do tego wspaniała sylwetka... Na ten koncert warto było czekać.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gwiazda zabrała ze sobą do Sopotu córkę, udało jej się więc wspaniale połączyć obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. A my nie mamy wątpliwości, że macierzyństwo jej służy. Prezentuje się doskonale!

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (7)
Sylwia Grzeszczak PIERWSZY RAZ po porodzie! Kiedy wyszła na scenę... Ale sylwetka! Suknia podkreśliła każdy jej centymetr
Zaloguj się
 • Gość: DARIA

  0

  Nie wiem jak można coś negatywnego napisać o niej - to najlepsza wokalistka polska wg mnie - do osób, którzy "nie zauwazyli nawet, ze jej nie ma" ONA NIE ROBI wokół siebie SZUMU ona PRZEPIĘKNIE ŚPIEWA i tym się zajmuje, nie jest typową celebrytką, która jest znana z tego, ze jest znana. Każda jej piosenka jest przebojem. Dodatkowo jest przepiękną kobietą, której można tylko gratulować..... BRAWO! (fanka)

 • Gość: mmagi

  0

  Jak na 27 lat to staro wygląda:/

 • Gość: Kajaw

  0

  Mimo waszych złośliwych opinii złośliwcy Sylwia jest i tak najlepszą wokalistką. A w Sopocie wyglądała jak milion dolarów.

 • Gość: gosc

  0

  koszmarnie brzydka

 • Gość: ere

  0

  Gwiazda? :-))) Wy tu umiecie zawsze rozbawić :-)

 • Gość: Mat

  0

  nie musi się rozbierać na scenie , bo ma fantastyczny głos i pomysł na siebie. Ci co nie zauważyli braku ...powinni wyłączyć disco polo w tv

 • Gość: laleczka

  0

  nawet nie zauważyłam, że jej nie było, taka wielka wokalistka z niej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX