Johnny Depp ZNĘCAŁ SIĘ fizycznie nad Amber Heard?! Do sieci wyciekło szokujące zdjęcie. "Żyję w strachu"

Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o znęcanie się fizyczne. Do sieci przedostało się szokujące zdjęcie, na którym widać posiniaczoną twarz aktorki.
Czy Johnny Depp znęcał się nad żoną? Do sieci przedostało się szokujące zdjęcie Amber Heard złożyła pozew o rozwód z Johhnym Deppem. Według portalu TMZ, aktorka zeznała, że Depp stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Amber Heard w poniedziałek złożyła papiery rozwodowe, zaledwie 15 miesięcy po zawarciu małżeństwa z Johnnym Deppem. Jako oficjalny powód podała "różnice nie do pogodzenia", ale teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Ponoć bezpośrednią przyczyną decyzji aktorki był incydent, który wydarzył się w sobotę. Depp miał rzucić w żonę telefonem i trafić nim prosto w jej twarz - donosi TMZ. Dowodem ma być zdjęcie posiniaczonej Heard. Gdy doszło do incydentu aktor miał być odurzony narkotykami i alkoholem. Heard zeznaje, że Depp zaoferował jej pieniądze za milczenie, ale ona odmówiła i w poniedziałek rano wystąpiła o rozwód - czytamy na TMZ. - Żyję w strachu, że Johnny wróci, żeby mnie terroryzować: fizycznie i emocjonalnie - miała napisać do sądu Amber Heard. To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień. Według źródeł portalu to nie był pierwszy akt przemocy, jaki Depp wystosował w stosunku do swojej żony. W związku z tym aktorka wystąpiła o tymczasowy zakaz zbliżania się i już go ponoć otrzymała. - Sędzia nakazał zakaz zbliżania i jakichkolwiek kontaktów - podaje BBC. Co na to Depp? Rzecznik aktora wystosował oficjalne oświadczenie: "Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu".

Amber Heard w poniedziałek złożyła papiery rozwodowe, zaledwie 15 miesięcy po zawarciu małżeństwa z Johnnym Deppem. Jako oficjalny powód podała "różnice nie do pogodzenia", ale teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Ponoć bezpośrednią przyczyną decyzji aktorki był incydent, który wydarzył się w sobotę. Depp miał rzucić w żonę telefonem i trafić nim prosto w jej twarz - donosi TMZ. Dowodem ma być zdjęcie posiniaczonej Heard.

Gdy doszło do incydentu aktor miał być odurzony narkotykami i alkoholem. Heard zeznaje, że Depp zaoferował jej pieniądze za milczenie, ale ona odmówiła i w poniedziałek rano wystąpiła o rozwód - czytamy na TMZ.

Żyję w strachu, że Johnny wróci, żeby mnie terroryzować: fizycznie i emocjonalnie.

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień. Według źródeł portalu to nie był pierwszy akt przemocy, jaki Depp wystosował w stosunku do swojej żony. W związku z tym aktorka wystąpiła o tymczasowy zakaz zbliżania się i już go ponoć otrzymała.

Sędzia nakazał zakaz zbliżania i jakichkolwiek kontaktów - podaje BBC.

Co na to Depp? Rzecznik aktora wystosował oficjalne oświadczenie:

Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu.

WJ

Więcej o:
Komentarze (40)
Johnny Depp ZNĘCAŁ SIĘ fizycznie nad Amber Heard?! Do sieci wyciekło szokujące zdjęcie. "Żyję w strachu"
Zaloguj się
 • Gość: m

  Oceniono 2 razy 2

  Ludziom się wydaje, że to taki sympatyczny ciapowaty Edward albo inny kapelusznik, a to stary pijak i ćpun. Nie sądzę, żeby dobrze zarabiająca aktorka chciała go naciągać na kasę, to nie jakaś szansonistka czwartego sortu.

 • Gość: ki

  Oceniono 2 razy 2

  Mi było szkoda rozpadu małżeństwa Deppa, ale Paradis wyglada lepiej, gra i śpiewa, a on... Za tydzień kolejna klapa z "Alicją" i dobrze, że nie ma, jak odreagować,

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  takie ślady mam co rano, od poduszki

  ale nie jest warta 100 milionów dolarów więc nie pozwę

 • Gość: lila

  Oceniono 1 raz 1

  i to jest dowód na to że stary facet nie powinien mieć młodej kobiety bo biedny wygląda na sfrustrowanego, przecież to przepaść poglądowa jest na pewno, pewnie ukradkiem jeszcze musiał łykać jakieś iqmany bo wątpię że w łóżku tę dziewczynę doganiał.

 • balbinacorobisz

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie też żona potrafi wk.. zdenerwować ale rzucać telefonem ? No chyba że to był jej telefon.

  A tak na poważnie. Darowalibyście sobie komentarze przesądzające czyja wina.

 • Gość: telefonywmojejgłowie

  Oceniono 1 raz 1

  Musiał chyba stacjonarnym rzucić, przy takich obrażeniach...

 • Gość: E.M.

  0

  Nie bronię Deppa, bo straciłam do niego szacunek kiedy rozwalił małżeństwo, ale ta dziewucha od zawsze sprawiała da mnie wrażenie takiej kutej na cztery nogi modliszki. Skoro nie miał skłonności do agresji w poprzednim małżeństwie, nie sądzę, żeby teraz mu się odmieniło. Babsko po prostu chce wyciągnąć kasę. Ale nie żal mi go, skoro kawałek tyłka sprawił, że stracił rozum, niech teraz płaci. :)

 • Gość: kkk

  0

  kobieta wymysla aby wyciagnac z deppajak najwiecej

 • Gość: magda

  0

  TMZ "najwiarygodniejsze" żródło informacji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX