Johnny Depp ZNĘCAŁ SIĘ fizycznie nad Amber Heard?! Do sieci wyciekło szokujące zdjęcie. "Żyję w strachu"

Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o znęcanie się fizyczne. Do sieci przedostało się szokujące zdjęcie, na którym widać posiniaczoną twarz aktorki.
Czy Johnny Depp znęcał się nad żoną? Do sieci przedostało się szokujące zdjęcie Amber Heard złożyła pozew o rozwód z Johhnym Deppem. Według portalu TMZ, aktorka zeznała, że Depp stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Amber Heard w poniedziałek złożyła papiery rozwodowe, zaledwie 15 miesięcy po zawarciu małżeństwa z Johnnym Deppem. Jako oficjalny powód podała "różnice nie do pogodzenia", ale teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Ponoć bezpośrednią przyczyną decyzji aktorki był incydent, który wydarzył się w sobotę. Depp miał rzucić w żonę telefonem i trafić nim prosto w jej twarz - donosi TMZ. Dowodem ma być zdjęcie posiniaczonej Heard. Gdy doszło do incydentu aktor miał być odurzony narkotykami i alkoholem. Heard zeznaje, że Depp zaoferował jej pieniądze za milczenie, ale ona odmówiła i w poniedziałek rano wystąpiła o rozwód - czytamy na TMZ. - Żyję w strachu, że Johnny wróci, żeby mnie terroryzować: fizycznie i emocjonalnie - miała napisać do sądu Amber Heard. To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień. Według źródeł portalu to nie był pierwszy akt przemocy, jaki Depp wystosował w stosunku do swojej żony. W związku z tym aktorka wystąpiła o tymczasowy zakaz zbliżania się i już go ponoć otrzymała. - Sędzia nakazał zakaz zbliżania i jakichkolwiek kontaktów - podaje BBC. Co na to Depp? Rzecznik aktora wystosował oficjalne oświadczenie: "Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu".

Amber Heard w poniedziałek złożyła papiery rozwodowe, zaledwie 15 miesięcy po zawarciu małżeństwa z Johnnym Deppem. Jako oficjalny powód podała "różnice nie do pogodzenia", ale teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Ponoć bezpośrednią przyczyną decyzji aktorki był incydent, który wydarzył się w sobotę. Depp miał rzucić w żonę telefonem i trafić nim prosto w jej twarz - donosi TMZ. Dowodem ma być zdjęcie posiniaczonej Heard.

Gdy doszło do incydentu aktor miał być odurzony narkotykami i alkoholem. Heard zeznaje, że Depp zaoferował jej pieniądze za milczenie, ale ona odmówiła i w poniedziałek rano wystąpiła o rozwód - czytamy na TMZ.

Żyję w strachu, że Johnny wróci, żeby mnie terroryzować: fizycznie i emocjonalnie.

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień. Według źródeł portalu to nie był pierwszy akt przemocy, jaki Depp wystosował w stosunku do swojej żony. W związku z tym aktorka wystąpiła o tymczasowy zakaz zbliżania się i już go ponoć otrzymała.

Sędzia nakazał zakaz zbliżania i jakichkolwiek kontaktów - podaje BBC.

Co na to Depp? Rzecznik aktora wystosował oficjalne oświadczenie:

Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu.

WJ