Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając na wakacjach. "Raj na ziemi". On? "Typowy" Legionista, za to ona... "Pupcia idealna", "bogini". Wow!

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając wybrali się na Malediwy. Para spędziła tam wakacje, ale nie zapomnieli o fanach. Zobaczcie, jakie piękne zdjęcia pokazywali w sieci!
Rajskie wakacje Rzeźniczaka i Zając Para wybrała się na Malediwy Wiecznie uśmiechnięty Kuba, a obok Edyta Zając i jej idealne ciało - tak można opisać zdjęcia z wakacji na Malediwach, którymi pochwalił się Jakub Rzeźniczak. Jakub Rzeźniczak razem z Legią Warszawa zdobył mistrzostwo Polski (gra w klubie na pozycji obrońcy). Co prawda nie został powołany do reprezentacji, ale dzięki temu mógł przynajmniej pojechać na zasłużone wakacje. Towarzyszyła mu piękna ukochana - modelka Edyta Zając. Jak wyglądają ich fotki z wakacji? Fani byli pod wrażeniem! Wiecznie uśmiechnięty Kuba, a obok Edyta i jej idealne ciało, które tak zachwyciło internautów. I to błękitne morze... A to nadal nie koniec. Podczas powrotu z Malediwów para zatrzymała się w Barcelonie, żeby wziąć udział w koncercie zespołu Coldplay. Cytując jednego z internautów, który zostawił komentarz pod zdjęciem Rzeźniczaka, "taki to pożyje!".

Jakub Rzeźniczak razem z Legią Warszawa zdobył mistrzostwo Polski (gra w klubie na pozycji obrońcy). Co prawda nie został powołany do reprezentacji, ale dzięki temu mógł przynajmniej pojechać na zasłużone wakacje. Towarzyszyła mu piękna ukochana - modelka Edyta Zając. Jak wyglądają ich fotki z wakacji? Fani byli pod wrażeniem i gwarantujemy, że Wam też się spodobają.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Wiecznie uśmiechnięty Kuba, a obok Edyta i jej idealne ciało, które tak zachwyciło internautów... Mało? Spójrzcie na błękitne morze. A to nadal nie koniec. Wracając z Malediwów para zatrzymała się w Barcelonie, gdzie wybrała się na koncert Coldplay.

Cytując jednego z internautów, który zostawił komentarz pod zdjęciem Rzeźniczaka, "taki to pożyje!".

JM