Wojciech Szczęsny pokazał obrączki. Ta Mariny ROBI WRAŻENIE. "Silniejszy niż kiedykolwiek"

Wojciech Szczęsny zamieścił Instagramie zdjęcie obrączek ślubnych, które opatrzył pięknym opisem.
Szczęsny pokazał obrączki "Silniejszy niż kiedykolwiek" Wojciech Szczęsny opublikował na Instagramie zdjęcie obrączek ze swojego ślubu z Mariną Łuczenko. Dodał też podpis: "silniejszy niż kiedykolwiek". Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny raczą nas coraz większą ilością szczegółów ze swojego sobotniego ślubu. Ceremonia, która odbyła się na greckiej wyspie, kosztowała ponoć ćwierć miliona złotych, a na same suknie para młoda wydała ok. 100 tys. zł. Nie dziwi więc fakt, że obrączki też wyglądają na kosztowne. Szczęsny pochwalił się nimi na Instagramie, zamieszczając też opis: "silniejszy niż kiedykolwiek". Wysadzana kamieniami obrączka Mariny idealnie komponuje się z wielkim brylantem pierścionka zaręczynowego od Tiffany'ego. Na palcu Szczęsnego natomiast pojawił się klasyczny, gładki model.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny raczą nas coraz większą ilością szczegółów ze swojego sobotniego ślubu. Ceremonia, która odbyła się na greckiej wyspie, kosztowała ponoć ćwierć miliona złotych, a na same suknie Para Młoda wydała ok. 100 tys. zł. Nie dziwi więc fakt, że obrączki też wyglądają na kosztowne. Szczęsny pochwalił się nimi na Instagramie, zamieszczając też opis:

Silniejszy niż kiedykolwiek.

Stronger than ever with @marina_official ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1)

Wysadzana kamieniami obrączka Mariny idealnie komponuje się z wielkim brylantem pierścionka zaręczynowego od Tiffany'ego. Na palcu Szczęsnego natomiast pojawił się klasyczny, gładki model.

WJ