Tomasz Karolak jednak NIE CHCE się żenić?! "Ma na głowie teatr, to idealna wymówka". Więcej zdradzają znajomi. "Zrobił to, bo..."

Tomasz Karolak nie weźmie ślubu z Violą Kołakowską? Choć para jest ze sobą od wielu lat, a ich związek miały przypieczętować głośne zaręczyny, wiele wskazuje na to, że aktor wcale nie pali się do ożenku.
Karolak jednak nie chce ślubu? "Ma na głowie teatr, to idealna wymówka". Więcej zdradzają znajomi... Tomasz Karolak i Viola Kołakowska to para, która ma za sobą kilka gorszych chwil. Aktor nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet i wciąż ma opinię "chłopca", który nie zamierza się ustatkować. W wywiadach podkreśla jak ważna dla niego jest wolność, głośne były jego związki z Magdą Boczarską i Magdaleną Lamparską. Z Kołakowską schodził się i rozchodził, ale ona nieustannie trwała przy jego boku. Było warto - gwiazdor zrozumiał, że to kobieta jego życia i podczas premiery w swoim teatrze podarował jej pierścionek zaręczynowy. Jednak tabloidy podają, że wcale nie zmieni to statusu ich związku. Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały - mówi w "Fakcie" znajomy aktora. Okazuje się, że Tomasz od początku nie był przekonany do idei zaręczyn, ale chciał w ten sposób "wynagrodzić" swojej partnerce jej postawę. Zrobił to, bo czuł, że Viola zasłużyła na zaręczyny swoją lojalnością i tym, że trwa przy nim już od tylu lat. A przecież różnie między nimi bywało. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku - dodaje informator tabloidu. "Super Express" skontaktował się z Karolakiem, by dowiedzieć się, czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie ślubu pary. Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie. To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję - odpowiada Karolak. Myślicie, że faktycznie się pobiorą?

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska to para, która ma za sobą kilka gorszych chwil. Aktor nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet i mimo, że z Violą ma już dwójkę dzieci, wciąż ma opinię "chłopca", który wcale nie zamierza się ustatkować. W wywiadach podkreśla jak ważna dla niego jest wolność, głośne były jego związki z Magdą Boczarską i Magdaleną Lamparską. Z Kołakowską Karolak schodził się i rozchodził, ale ona nieustannie trwała przy jego boku. Było warto - gwiazdor zrozumiał, że to kobieta jego życia i podczas premiery w swoim teatrze podarował jej pierścionek. Jednak tabloidy podają, że wcale nie zmieni to statusu związku aktorów.

Tomek zasłania się brakiem czasu. Ma na głowie teatr, serial i inne zobowiązania, a to idealna wymówka. A tak naprawdę, boi się po prostu tak poważnej deklaracji. Już same zaręczyny sporo go kosztowały - mówi w "Fakcie" znajomy aktora.

Okazuje się, że Tomasz od początku nie był przekonany do idei zaręczyn, ale chciał w ten sposób "wynagrodzić" swojej partnerce jej postawę.

Zrobił to, bo czuł, że Viola zasłużyła na zaręczyny swoją lojalnością i tym, że trwa przy nim już od tylu lat. A przecież różnie między nimi bywało. Chciał też, żeby ludzie zaczęli poważniej ją traktować i nie pozwalali już sobie na niewybredne żarty o ich związku - dodaje informator tabloidu.

"Super Express" skontaktował się z Karolakiem, by dowiedzieć się, czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie ślubu pary.

Ślub się odbędzie... No, mam nadzieję, że się odbędzie - odpowiada Karolak. - To wszystko zależy od narzeczonej. Nie wiem, czy to będzie jeszcze w tym roku czy w następnym. Wszystko w rękach Violi. Na datę uroczystości i ze wszystkimi informacjami czekam na jej decyzję. Ja się podporządkuję.

Myślicie, że faktycznie się pobiorą?

 

 

JM