Johnny Depp rozwodzi się po 15 miesiącach. Media podają sensacyjne powody rozstania. "Traktuje go jak śmiecia"

Minęło 15 miesięcy i minęło też kontrowersyjne małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Co ich poróżniło? W mediach pojawiają się coraz to nowe szczegóły. Ponoć źródłem konfliktu ma być rodzina gwiazdora.
Dlaczego się rozwodzą? Johnny Depp rozwodzi się po 15 miesiącach. Media podają sensacyjne powody. Minęło 15 miesięcy i minęło też kontrowersyjne małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Ponoć źródłem konfliktu ma być rodzina gwiazdora. Minęło 15 miesięcy i minęło też małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa. Trzy dni po śmierci matki matki Johnny'ego Deppa Amber Heard złożyła papiery rozwodowe, a w mediach ruszyła fala spekulacji, co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa, a konkretnie, co może się kryć za lakonicznym sformułowaniem "różnice nie do pogodzenia", które znalazło się we wniosku rozwodowym. Wszystkie tropy, oparte wyłącznie na wypowiedziach anonimowych źródeł prowadzą do członków rodziny Johnny'ego Deppa. Według informatorów TMZ, zarówno dzieci aktora, jak i jego matka wraz ze swoimi siostrami "nienawidziły Amber Heard". "Nienawidziły jej i mówiły to otwarcie. Zarzucały jej, że męża traktuje jak śmiecia i chce go jedynie wykorzystać do zrobienia kariery i pieniędzy. [...] Betty Sue Palmer [matka Deppa - przyp. red.] nazywała ją "okropną osobą" - czytamy na TMZ. Czy jednak teściowa faktycznie nienawidziła swojej synowej? Zarówno źródła związane z Deppem, jak i z Heard potwierdzają, że w ostatnich dniach przed śmiercią matki aktor rzadko ją odwiedzał. Informatorzy związani bliżej z jego żoną podkreślają jednak, że w związku z tym obowiązki wynikające z opieki wzięła na siebie Heard. Pikanterii całej sprawie rozwodowej dodaje fakt, że para nie sporządziła intercyzy. Wiadomo już na pewno, że Heard chce od męża alimentów. Co on na to? Za odpowiedź niech wystarczy już sam fakt, że gwiazdor do obrony swoich interesów zatrudnił Laurę Wasser, która ma opinię "rozwodowej specjalistki".

Trzy dni po śmierci matki matki Johnny'ego Deppa Amber Heard złożyła papiery rozwodowe, a w mediach ruszyła fala spekulacji, co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa, a konkretnie, co może się kryć za lakonicznym sformułowaniem "różnice nie do pogodzenia", które znalazło się we wniosku rozwodowym.

Wszystkie tropy, oparte (a jakże) tylko i wyłącznie na wypowiedziach anonimowych źródeł prowadzą do członków rodziny Johnny'ego Deppa. Według informatorów TMZ zarówno dzieci aktorka, jak i jego matka wraz ze swoimi siostrami "nienawidziły Amber Heard".

Nienawidziły jej i mówiły to otwarcie - czytamy na TMZ. - Zarzucały jej, że męża traktuje jak śmiecia i chce go jedynie wykorzystać do zrobienia kariery i pieniędzy. (...) Betty Sue Palmer [matka Deppa - przyp. red.] nazywała ją "okropną osobą".

Czy jednak teściowa faktycznie nienawidziła swojej synowej? Zarówno źródła związane z Deppem, jak i z Heard potwierdzają, że w ostatnich dniach przed śmiercią matki aktor rzadko ją odwiedzał. Informatorzy związani bliżej z jego żoną podkreślają jednak, że w związku z tym obowiązki wynikające z opieki wzięła na siebie Heard.

Kiedy Betty Sue Palmer była w szpitalu, wiele razy ją odwiedzała, była u jej boku, kiedy brakowało obok Johnny'ego - czytamy relację w innej publikacji TMZ. - Ona zarządzała też grafikiem opiekujących się nią pielęgniarek.

Lily-Rose, Amber Heard i Jack

TOSHIFUMI KITAMURA / AFP/EAST NEWS

Amber Heard miała więc podobno niezły kontakt z matką Deppa i podczas jej choroby "regularnie odwiedzała ją w szpitalu" (potwierdzały to także źródła "People"), ale też z jego 12-letnim synem.

Łączy ich bliska serdeczna relacja - mówi źródło TMZ związane z Heard (warto zwrócić jednak uwagę, że informator słowem nie zająknął się o stosunku córki Deppa do żony ojca).

Pikanterii całej sprawie rozwodowej dodaje fakt, że para nie sporządziła intercyzy. Wiadomo już na pewno, że Heard chce od męża alimentów. Co on na to? Za odpowiedź niech wystarczy już sam fakt, że gwiazdor do obrony swoich interesów zatrudnił Laurę Wasser, która ma opinię "rozwodowej specjalistki" (czyt. więcej. na Jezebel). Gwiazda palestry (rozwodziła już takie wielkie nazwiska jak Angelina Jolie, Spike Jonze, Britney Spears, Kim Kardashian) ponoć z miejsca miała polecone odrzucić żądania przyszłej byłej żony, a także wystąpić z wnioskiem o to, by kosztu procesu Heard pokryła z własnej kieszeni.

ZI