Anna Popek ma nową fryzurę! Zmiana radykalna, a opinie podzielone. "Coraz młodziej!" czy "Lepiej w tamtych"?

Anna Popek pochwaliła się na Facebooku nową fryzurą. Większości fanów się spodobało, inni wyrażali trochę mniej entuzjazmu.
Nowa fryzura Popek Anna Popek ma nową fryzurę! Zmiana radykalna, a opinie podzielone. Anna Popek pochwaliła się na Facebooku nową fryzurą. Większości fanów się spodobało, inni wyrażali trochę mniej entuzjazmu. Anna Popek pochwaliła się na Facebooku nową fryzurą. Większości fanów się spodobało, inni wyrażali trochę mniej entuzjazmu. Anna Popek w krótkich włosach? Takie zdjęcie trafiło na Facebooka dziennikarki. Opinie fanów co do zmiany były skrajne. Jednym się podobało... Innym trochę mniej. Czy aby jednak dziennikarka faktycznie zdecydowała się na zmianę? Pytanie towarzyszące zdjęciu ("A może krótkie?") oraz komentarz pod dyskusją ("Ok, dzięki, wezmę pod uwagę), sugerują, że Popek dopiero przymierza się do zmiany, a krótkie włosy to efekt właściwego uczesania. A Wy co doradzilibyście dziennikarce?

Anna Popek w krótkich włosach? Takie zdjęcie trafiło na Facebooka dziennikarki.

Opinie fanów co do zmiany były skrajne. Jednym się podobało....

Bardzo ślicznie!
W krótkich wygląda Pani młodziej.
Coraz młodziej, dla mnie bomba - pisała część internautów.

Innym trochę mniej.

Długie lepsze.
Nie, zdecydowanie długie! - twierdzili inni.

Czy aby jednak dziennikarka faktycznie zdecydowała się na zmianę? Pytanie towarzyszące zdjęciu ("A może krótkie?") oraz komentarz pod dyskusją ("Ok, dzięki, wezmę pod uwagę), sugerują, że Popek dopiero przymierza się do zmiany, a krótkie włosy to efekt właściwego uczesania.

A Wy co doradzilibyście dziennikarce? Zagłosujcie w sondzie.

EK

Czy Anna Popek powinna ściąć włosy?