Dzień Matki. Aneta Zając dawno nie pokazywała synów. Ale wyrośli! "Urwisy moje"

Aneta Zając jest szczęśliwą mamą bliźniaków. Z okazji Dnia Matki pochwaliła się zdjęciem synów na Instagramie.
Urwisy Anety Zając Aneta Zając dawno nie pokazywała synów. Ale wyrośli! Aneta Zając rzadko pokazuje zdjęcia swoich synów: Roberta i Michała. Dzień Matki to jednak wyjątkowa okazja. Byli w świetnych humorach. Aneta Zając jest szczęśliwą mamą bliźniaków. Z okazji Dnia Matki pochwaliła się zdjęciem synów na Instagramie. Aneta Zając rzadko pokazuje zdjęcia swoich synów: Roberta i Michała. Dzień Matki to jednak wyjątkowa okazja i aktorka postanowiła pokazać swoją radość z bycia mamą. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z chłopcami. Cała trójka bawi się, wygłupia i ma najwyraźniej świetne humory. "Dzień Matki. Wszystkim mamom wszystkiego najlepszego. Urwisy moje, szczęściara ze mnie. Kocham moją mamę" - napisała aktorka. Chłopcy są już naprawdę duzi, w tym roku skończyli 5 lat.

Aneta Zając rzadko pokazuje zdjęcia swoich synów: Roberta i Michała. Dzień Matki to jednak wyjątkowa okazja i aktorka postanowiła pokazać swoją radość z bycia mamą. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z chłopcami. Cała trójka bawi się, wygłupia i ma najwyraźniej świetne humory.

Dzień Matki. Wszystkim mamom wszystkiego najlepszego. Urwisy moje, szczęściara ze mnie. Kocham moją mamę - napisała aktorka.

#mothersday ?? #wszystkimmamom #wszystkiegonajlepszego #urwisymoje #szczesciarazemnie #kochammojamame ????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aneta Zajac (@anette.zajac)

Chłopcy są już naprawdę duzi, w tym roku skończyli 5 lat. Fajna rodzinka?

WJ