Johnny Depp ROZWODZI SIĘ po 15 miesiącach małżeństwa

Johnny Depp rozwodzi się po 15 miesiącach małżeństwa. Amber Heard złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek. Para nie miała intercyzy.
Johnny Depp rozwodzi się Amber Heard złożyła papiery rozwodowe. Para nie miała intercyzy Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się - podaje "Telegraph". Aktorka złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek, zaledwie trzy dni po tym, jak zmarła matka męża. Swoją decyzję motywuje "różnicami nie do pogodzenia". Problemem może się okazać podział wartego 400 milionów majątku Deppa, bowiem - według źródeł TMZ - para nie spisała intercyzy. Depp i Heard poznali się w 2011 roku na planie "Dziennika zakrapianego rumem", a pobrali się w lutym zeszłego roku. To dla młodszej o 33 lata aktorki gwiazdor zakończył 14-letni związek z matką dwójki swoich dzieci Vanessą Paradis.

Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się, podaje "Telegraph". Aktorka złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek, zaledwie trzy dni po tym, jak zmarła matka aktora. Swoją decyzję motywuje "różnicami nie do pogodzenia". Problemem może się okazać podział wartego 400 milionów majątku Deppa, bowiem - według źródeł TMZ - para nie spisała intercyzy.

Depp i Heard poznali się w 2011 roku na planie "Dziennika zakrapianego rumem", a pobrali się w lutym zeszłego roku. To dla młodszej o 23 lata aktorki gwiazdor zakończył 14-letni związek z matką dwójki swoich dzieci Vanessą Paradis.

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Johnny Depp ROZWODZI SIĘ po 15 miesiącach małżeństwa
Zaloguj się
 • ateofi

  Oceniono 5 razy 5

  Tak to jest jak się matkę dzieci zostawia dla młodej, cwanej siksy! To teraz zapłaci za parę miesięcy fajniejszego seksu :)

 • Gość: rgt

  Oceniono 5 razy 5

  odjebało mu na starość i teraz za to zapłaci jakiejś sprytnej lasce...

 • Gość: Autor

  Oceniono 4 razy 4

  "Złota wagina" uznała - albo dostała info od prawników - że 15 miechów to już wystarczający czas, by dostać tak między 1/3 a 1/4 majątku + utrzymanie do końca życia.
  Wszak zapracowała sobie na to ciężkim poświęcaniem się każdego dnia. :D

 • diabelplotkowy

  Oceniono 4 razy 4

  Stuknęła Jacka Sparrowa na 200. To jest dopiero skarb :)

 • Gość: gagaga

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo dla laski. Zamiast puszczać się na lewo i prawo po 200$/h złapała jednego jelenia. Jakby nie patrzeć, mniej niż 1mln$ za miesiąc małżeństwa nie dostanie.

 • Gość: antkiem

  Oceniono 3 razy 3

  $$$ :)))

 • Gość: radhex

  Oceniono 3 razy 3

  show biznes to jednak margines społeczny

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Niezła transakcja - parę dolców jej wpadnie:D

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  poruchał rok za kupę milionów -ale głupi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX