Johnny Depp ROZWODZI SIĘ po 15 miesiącach małżeństwa

Johnny Depp rozwodzi się po 15 miesiącach małżeństwa. Amber Heard złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek. Para nie miała intercyzy.
Johnny Depp rozwodzi się Amber Heard złożyła papiery rozwodowe. Para nie miała intercyzy Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się - podaje "Telegraph". Aktorka złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek, zaledwie trzy dni po tym, jak zmarła matka męża. Swoją decyzję motywuje "różnicami nie do pogodzenia". Problemem może się okazać podział wartego 400 milionów majątku Deppa, bowiem - według źródeł TMZ - para nie spisała intercyzy. Depp i Heard poznali się w 2011 roku na planie "Dziennika zakrapianego rumem", a pobrali się w lutym zeszłego roku. To dla młodszej o 33 lata aktorki gwiazdor zakończył 14-letni związek z matką dwójki swoich dzieci Vanessą Paradis.

Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się, podaje "Telegraph". Aktorka złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek, zaledwie trzy dni po tym, jak zmarła matka aktora. Swoją decyzję motywuje "różnicami nie do pogodzenia". Problemem może się okazać podział wartego 400 milionów majątku Deppa, bowiem - według źródeł TMZ - para nie spisała intercyzy.

Depp i Heard poznali się w 2011 roku na planie "Dziennika zakrapianego rumem", a pobrali się w lutym zeszłego roku. To dla młodszej o 23 lata aktorki gwiazdor zakończył 14-letni związek z matką dwójki swoich dzieci Vanessą Paradis.

WJ