Marina Łuczenko chwali się marką sukni ślubnej. To i tak nic przy garniturze Szczęsnego. Na stroje wydali... OMG

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zorganizowali swój ślub z prawdziwym rozmachem. Ceny sukni ślubnej i garnituru robią wrażenie.
Stroje z wyższej półki Marina Łuczenko chwali się marką sukni ślubnej. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zorganizowali swój ślub z prawdziwym rozmachem. Ceny sukni ślubnej i garnituru robią wrażenie. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zorganizowali swój ślub z prawdziwym rozmachem. Ceny sukni ślubnej i garnituru robią wrażenie. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie żałowali pieniędzy na ślub. Ceremonia, która odbyła się na jednej z greckich wysp mogła kosztować nawet ćwierć miliona złotych. Ta kwota nie obejmuje jednak strojów Młodej Pary, które oczywiście posiadały metki najlepszych domów mody. Skąd wiemy? Marina skrupulatnie oznaczyło wszystko na Instagramie. Piosenkarka zaprezentowała się w sukni Miry Zwillinger - projektantki, która specjalizuje się w modzie ślubnej. Za jej suknie płaci się nawet 10 tys. dolarów, czyli ok. 40 tys zł. Garnitur Szczęsnego od Toma Forda kosztował jednak jeszcze więcej - ok. 50 tys. zł.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie żałowali pieniędzy na ślub. Ceremonia, która odbyła się na jednej z greckich wysp mogła kosztować nawet ćwierć miliona złotych. Ta kwota nie obejmuje jednak strojów Młodej Pary, które oczywiście posiadały metki najlepszych domów mody. Skąd wiemy? Marina skrupulatnie oznaczyło wszystko na Instagramie.

Piosenkarka zaprezentowała się w sukni Miry Zwillinger - projektantki, która specjalizuje się w modzie ślubnej. Za jej suknie  płaci się nawet 10 tys. dolarów, czyli ok. 40 tys zł. Garnitur Szczęsnego od Toma Forda kosztował jednak jeszcze więcej - ok. 50 tys. zł.

Było warto?

WJ