Anne Hathaway pierwszy raz po urodzeniu dziecka na ściance. Sukienka ledwo trzymała piersi. APETYCZNIE

Anne Hathaway dwa miesiące po urodzeniu dziecka pojawiła się na oficjalnej premierze. Obcisła sukienka podkreśliła jej pociążowe kształty.
Anne Hathaway na ściance To jej pierwsze oficjalne wyjście po urodzeniu dziecka Anne Hathaway pojawiła się na premierze filmu "Alicja po drugiej stronie lustra". Było to jej pierwsze oficjalne wyjście od czasu, kiedy została mamą. Gwiazda zaprezentowała się w obcisłej sukience projektu Christophera Kane'a, która wyeksponowała jej apetyczną figurę. Biust aktorki ledwo mieścił się w fantazyjnym gorsecie. No i nie przypominamy sobie, żeby Hathaway kiedykolwiek miała taką pupę! Wygląda na to, że Hathaway jest jedną z tych kobiet, której pociążowe kilogramy zdecydowanie służą. Podoba Wam się seksowna figura gwiazdy?

Anne Hathaway pojawiła się we wtorek na premierze filmu "Alicja po drugiej stronie lustra". Było to jej pierwsze oficjalne wyjście od czasu, kiedy została mamą. Zaprezentowała się w obcisłej sukience projektu Christophera Kane'a, która wyeksponowała jej apetyczną figurę. Nie przypominamy sobie, żeby Hathaway kiedykolwiek miała taką pupę! O piersiach nie wspominamy ;-) W gorsetowej górze kreacji biust ledwo się mieścił.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wygląda na to, że Hathaway jest jedną z tych kobiet, której pociążowe kilogramy zdecydowanie służą.

WJ