Katarzyna Nosowska pokazała syna. Niedawno skończył 20 lat. "Co za przystojny młody człowiek!"

Wreszcie wiemy, jak wygląda syn Katarzyny Nosowskiej, Mikołaj. "Być mamą 20-latka - cud" - taki wpis pojawił się na profilu artystki.

Katarzyna Nosowska, do tej pory niezwykle chroniąca swojej prywatności, zamieściła na Facebooku zdjęcie ze swoim 20-letnim synem, Mikołajem.

Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia.. Dziękuję :) Być mamą 20-latka - cud - napisała na Facebooku.

Fani komplementowali syna artystki.

Komentarze pod zdjęciem Katarzyny Nosowskiej z synem, MikołajemFacebook.com/HEY

Mikołaj w niedzielę obchodził 20. urodziny - przyszedł na świat 22 maja 1996 roku. Jego ojcem jest były partner wokalistki, Adam Krajewski. Nosowska miała 25 lat, gdy urodził się jej syn, zaś jej partner 19. Wokalistka nie ukrywała, że nie planowała ciąży, tym bardziej, że dowiedziała się o niej, gdy zespół Hey planował rozpocząć karierę w USA.

Ja natomiast wiedziałam, że cokolwiek by się działo, ja w to wchodzę. Byłam strasznie, przeokrutnie szczęśliwa. Dokładnie pamiętam, jak idę ulicą od lekarza i się do siebie uśmiechałam, taka silna i dumna. Dla mnie ciąża była jak jakaś dawka mocy, nagle wszystkie luki, które we mnie były, obawy, nieśmiałość, lęki - wszystko zostało zapełnione - mówiła wywiadzie w piśmie "Gaga" zamieszczonym na Kobieta.onet.pl.

W 2011 roku Nosowska wypowiadała się o swoim 15-letnim wówczas synu w samych superlatywach.

Nie, no fajny jest, nawet teraz, kiedy ma te 15 lat i wiadomo, że w tym wieku nie jest się czułym dla matki. Często słyszę: "Mamo, nie gniewaj się, ale nie teraz". Potrafi też objąć i przytulić, choć jest już wyższy ode mnie. Jestem z niego bardzo dumna - mówiła w tym samym wywiadzie.

Artystka od kilku lat związana jest z gitarzystą i kompozytorem Hey, Pawłem Krawczykiem. Nosowska zdradziła, że partner jest dla jej syna przyjacielem, ale nie stara się zastąpić mu ojca.

Paweł to kolega z zespołu i nasz wspólny przyjaciel od lat. Mikołaj mówi do niego po imieniu, ich relacja jest przyjacielska, choć nie jest pozbawiona szacunku. Ostatnio, od kiedy mój syn zaczął grać na gitarze, jeszcze się zacieśniła, bo mój partner (też gitarzysta) jest dla niego autorytetem. Natomiast Paweł absolutnie nie wkracza na terytorium ojca, który jest cały czas obecny. Tata to jest tata - wyjaśniła.

Jak podoba Wam się 20-letni syn artystki? Podobny do mamy?

BP