Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w "The Voice Of Poland". Zastąpi ją ONA?

Edyta Górniak przestanie być jurorką w programie "The Voice Of Poland". Jak pisze "Super Express", okazała się za droga. Nowa jurorka zgodziła się na jedną trzecią jej wynagrodzenia.

Edyta Górniak o rezygnacji z jurorowania w programie "The Voice Of Poland" napisała na Facebooku.

Serdecznie dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland". Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem. Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.

To było ponad tydzień temu. Niemal natychmiast pojawiły się spekulacje dotyczące zastępstwa. Mówiono, że pusty fotel może zająć Monika Brodka lub Michał Szpak. "Super Express" rozwiewa te wątpliwości.

Jak udało nam się dowiedzieć, za 1/3 stawki Górniak zgodziła się wystąpić Natalia Kukulska - czytamy.

Z tekstu wynika, że Edyta Górniak za jeden sezon udziału w show inkasowała 360 tysięcy. Nowy prezes TVP, Jacek Kurski, postanowił jednak poszukać oszczędności także i tutaj. Serwis informuje, że obcięto stawki także pozostałym jurorom, co było powodem rezygnacji Edyty Górniak. A Natalia Kukulska okazała się sporo tańsza.

Dziesięć tysięcy złotych za odcinek to i tak bardzo dużo. Kukulska może zarobić 120 tys. zł. To ładny zastrzyk gotówki - informuje źródło, na które powołuje się serwis.

JZ

Więcej o:
Komentarze (12)
Edyta Górniak zrezygnowała z udziału w "The Voice Of Poland". Zastąpi ją ONA?
Zaloguj się
 • amelias.

  Oceniono 4 razy 4

  Super, lubię Kukulską. Ma swoje zdanie i styl. Co więcej, nie sprzedaje swojego życia prywatnego na prawo i lewo. Będę oglądać!

 • Gość: miska

  Oceniono 1 raz 1

  360 tysięcy. ..

 • Gość: Matti

  Oceniono 3 razy 1

  Hahaha!!! Zrezygnowała, cz jej podziękowano :) Diwa od siedmiu boleści, a z główką coś nie teges...

 • kristofor

  Oceniono 2 razy 0

  Ja bym wziął na jurora Kamińskiego z PiS. Przed nim by wszyscy wyśpiewali wszystko :)

 • Gość: Gabi

  Oceniono 4 razy 0

  Nie sądzę, by obecnie Natalia Kukulska zdołała przyciągnąć tylu ludzi przed tv, co Michał Szpak, ale jak politycy PiS uważają że ma nieodpowiedni wygląd, cóż, publiczność e u r o p e j s k a miała zgoła inne zdanie na ten temat ! A my tu w zaścianku po czasach czerwonego Michała i bluźniącej często gęsto Chylińskiej, nagle utrącamy młodego chłopaka, który po 13 latach żenady dla kraju, był w stanie zwrócić uwagę na nasz kraj, że mamy tu ludzi luzackich i nowoczesnych.

 • Gość: Matti

  Oceniono 1 raz -1

  Hahaha!!! Zrezygnowała, czy jej podziękowano? :) Diwa od siedmiu boleści, a z główką coś nie teges...

 • pannamigootka

  Oceniono 5 razy -1

  Ach jej już nie będzie odkrywac nowych talentów , wzruszać się , cieszyć ,że są tacy zdolni ludzie ...... wszystko do momentu jak ktoś jej nie wejdzie w paradę np. ostatnio Szpak wtedy potrafi zrobić przykrość i wtedy dopiero widać ile te jej słodkie słówka są warte a raczej nic nie warte.Porażka to jest tak wredna suka , która bezlitośnie pokazuje, kim tak naprawdę jesteśmy.

 • Gość: Sara

  Oceniono 4 razy -2

  żenująca Kukulska która ma zero talentu i leciała całe życie na plecach matki Anny Jantar i ojca... to nie będzie Puszek okruszek... ja jej nie znoszę bo jest egoistką i zadufaną w sobie i swoim wielkim niby talencie paniusią a może już podstarzałą 40 ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX