Małgorzata Kożuchowska w DWÓCH kreacjach na jednej imprezie. Która ładniejsza? My nie mamy wątpliwości

Małgorzata Kożuchowska na wczorajszej premierze filmu "Kochaj" pojawiła się nie w jednej, lecz dwóch sukienkach. Która podoba się Wam bardziej?
Podwójna kreacja Małgorzata Kożuchowska w dwóch kreacjach na jednej imprezie. Małgorzata Kożuchowska na wczorajszej premierze filmu "Kochaj" pojawiła się nie w jednej, lecz dwóch sukienkach. Która podoba się Wam bardziej? Małgorzata Kożuchowska na wczorajszej premierze filmu "Kochaj" pojawiła się nie w jednej, lecz dwóch sukienkach. Która podoba się Wam bardziej? Małgorzata Kożuchowska wie, jak skraść swoim kolegom po fachu całe show. Gwiazda pojawiła się na poniedziałkowej premierze nowej komedii romantycznej "Kochaj", w której zagrała jedną z główną ról. Kożuchowska wybrała na tę okazję elegancką, czarno-białą, wzorzystą sukienkę przed kolano z frędzlami na dole. Ten wygląd uzupełniał delikatny makijaż, którego głównym punktem były podkreślone na ciemno oczy. To jednak nie koniec! Po pokazie premierowym aktorka zaskoczyła wszystkich... przebierając się w inną kreację! Tym razem Małgorzata Kożuchowska wybrała powłóczystą suknię w kwiatowy wzór, w której prezentowała się bardzo elegancko i kobieco. Gwiazda dopełniła tę stylizację efektownymi długimi kolczykami. Kożuchowska znalazła nawet czas na to, by lekko zmodyfikować swój makijaż i fryzurę! Choć gwiazda w obu stylizacjach wyglądała uroczo, to musimy przyznać, że ta pierwsza urzekła nas chyba trochę bardziej. A Wam która kreacja Kożuchowskiej bardziej się podoba?

Małgorzata Kożuchowska wie, jak skraść swoim kolegom po fachu całe show. Gwiazda pojawiła się na wczorajszej premierze nowej komedii romantycznej "Kochaj", w której zagrała jedną z główną ról.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kożuchowska wybrała na tę okazję elegancką, czarno-białą, wzorzystą sukienkę przed kolano z frędzlami na dole. Ten look uzupełniał delikatny makijaż, którego głównym punktem były podkreślone na ciemno oczy.

To jednak nie koniec! Po pokazie premierowym aktorka zaskoczyła wszystkich... przebierając się w inną kreację! Tym razem Małgorzata Kożuchowska wybrała powłóczystą suknię w kwiatowy wzór, w której prezentowała się bardzo elegancko i kobieco. Gwiazda dopełniła tę stylizację efektownymi długimi kolczykami. Kożuchowska znalazła nawet czas na to, by lekko zmodyfikować swój makijaż i fryzurę!

Choć gwiazda w obu stylizacjach wyglądała uroczo, to musimy przyznać, że ta pierwsza urzekła nas chyba trochę bardziej. A Wam która kreacja Kożuchowskiej bardziej się podoba?

 

IN

 

Która kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej bardziej Ci się podoba?