Ewa Minge świętuje urodziny z synem. Przystojniak! Zrobił dla niej... tatuaż

Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem.
Tatuaż dla mamy Ewa Minge świętowała urodziny. Syn sprawił jej niespodziankę. Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem. Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem. Ewa Minge w dniu urodzin pracowała na drugim końcu Polski, więc, jak napisała na Facebooku, syn odwiedził ją dzień wcześniej. Z różami i ogromnym, dedykowanym jej tatuażem na lewym ramieniu. Projektantka zrobiła sobie kilka zdjęć z synem, na których ten dumnie prezentuje rysunek. "To, kim jestem, zawdzięczam mojej matce" z takim prezentem w wigilię moich urodzin wpadł do domu mój starszy syn Oskar. Brawo my! - napisała Minge na Facebooku. Tatuaż z miłości do matki - podoba się Wam taki pomysł?

Ewa Minge w dniu urodzin pracowała na drugim końcu Polski, więc, jak napisała na Facebooku, syn odwiedził ją dzień wcześniej. Z różami i ogromnym, dedykowanym jej tatuażem na lewym ramieniu. Projektantka zrobiła sobie kilka zdjęć z synem, na których ten dumnie prezentuje rysunek.

"To, kim jestem, zawdzięczam mojej matce" z takim prezentem w wigilie moich urodzin wpadł do domu mój starszy syn Oskar. Brawo my! - napisała Minge na Facebooku.

Tatuaż z miłości do matki - podoba się Wam taki pomysł?

JZ