Ewa Minge świętuje urodziny z synem. Przystojniak! Zrobił dla niej... tatuaż

Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem.
Tatuaż dla mamy Ewa Minge świętowała urodziny. Syn sprawił jej niespodziankę. Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem. Ewa Minge w poniedziałek obchodziła 48. urodziny. Syn z tej okazji dał sobie zrobić tatuaż. Z wyjątkowym napisem. Ewa Minge w dniu urodzin pracowała na drugim końcu Polski, więc, jak napisała na Facebooku, syn odwiedził ją dzień wcześniej. Z różami i ogromnym, dedykowanym jej tatuażem na lewym ramieniu. Projektantka zrobiła sobie kilka zdjęć z synem, na których ten dumnie prezentuje rysunek. "To, kim jestem, zawdzięczam mojej matce" z takim prezentem w wigilię moich urodzin wpadł do domu mój starszy syn Oskar. Brawo my! - napisała Minge na Facebooku. Tatuaż z miłości do matki - podoba się Wam taki pomysł?

Ewa Minge w dniu urodzin pracowała na drugim końcu Polski, więc, jak napisała na Facebooku, syn odwiedził ją dzień wcześniej. Z różami i ogromnym, dedykowanym jej tatuażem na lewym ramieniu. Projektantka zrobiła sobie kilka zdjęć z synem, na których ten dumnie prezentuje rysunek.

"To, kim jestem, zawdzięczam mojej matce" z takim prezentem w wigilie moich urodzin wpadł do domu mój starszy syn Oskar. Brawo my! - napisała Minge na Facebooku.

Tatuaż z miłości do matki - podoba się Wam taki pomysł?

JZ

Więcej o:
Komentarze (7)
Ewa Minge świętuje urodziny z synem. Przystojniak! Zrobił dla niej... tatuaż
Zaloguj się
 • Gość: Catarina

  Oceniono 3 razy 1

  Dorosły syn i taaakie przywiązanie do mamusi?? Jeśli to prawdziwy tatuaż a nie z henny, to zastanawiam się, jaki rodzaj miłości ich łączy...

 • Gość: barbara

  Oceniono 3 razy 1

  A urodzona w 67roku raczej ma 49 lat

 • Gość: dos

  Oceniono 5 razy 1

  wygląda na dziesięć lat starzej niż w rzeczywistości, za dużo tapety

 • Gość: wera K.

  0

  chłopak jak chłopak- już sama młodość zdobi; a mamusia na tych zdjęciach wygląda naprawdę dobrze (zważywszy na jej wiek i dziwną, nie oszukujmy się - ale niezbyt miłą tatarską urodę, no ale pochodzenia i wyglądu sobie nie wybieramy; na żywo natomiast ( widziałam ją w Rossmanie w Alejach Jerozolimskich ) - to chodzący koszmarek!

 • Gość: aa

  0

  pudelek.pl/artykul/92065/ewa_minge_-_kiedys_i_dzis_zdjecia/#

 • Gość: ona

  Oceniono 3 razy -1

  Mam nadzieje ze tatuaz chwilowy. Zbyt bliskie przywiazanie doroslego syna do matki jest dziwne, kuriozalne, niedobre...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX